Emelő WC-fedők korláttal
Kód: LITMLXNPS0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Emelő WC-fedők korláttal| Belső méretek | 200 x 260 mm |
| Ülésmagasság (minimum) | 6 cm |
| Ülésmagasság (max.) | 15 cm |
| Szélesség | 577 mm |
| Ülésmélység | 42 cm |
| Ülésmagasság | 10 cm |
| Magasság | 380 mm |
| Súly | 5,44 kg |
| Ülés szélessége | 36 cm |
| Mélység | 474 mm |
| Terméktípus | Kiterjesztés |
| Könnyen használható | Igen |
| Kartámasz | Igen |
| Hangmagasság-szabályozás | Igen |
| Szín | Fehér, Szürke |
| Anyag | Polipropilén (PP) |
| Maximális felhasználó súlya | 120 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toilet seat raisers |
|---|---|
| Súly: | 5.39 kg |
| EAN vonalkód: | 5740001400090 |
| Belső méretek: | 200 x 260 mm |
| Ülésmagasság (minimum): | 6 cm |
| Ülésmagasság (max.): | 15 cm |
| Szélesség: | 577 mm |
| Ülésmélység: | 42 cm |
| Ülésmagasság: | 10 cm |
| Magasság: | 380 mm |
| Súly: | 5,44 kg |
| Ülés szélessége: | 36 cm |
| Mélység: | 474 mm |
| Terméktípus: | Kiterjesztés |
| Könnyen használható: | Igen |
| Kartámasz: | Igen |
| Hangmagasság-szabályozás: | Igen |
| Szín: | Fehér, Szürke |
| Anyag: | Polipropilén (PP) |
| Maximális felhasználó súlya: | 120 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

