DELL KM7120W billentyűzet RF vezeték nélküli + Bluetooth QWERTY amerikai nemzetközi szürke, titán
Kód: PERDELKLM0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL KM7120W billentyűzet RF vezeték nélküli + Bluetooth QWERTY amerikai nemzetközi szürke, titán| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Akkumulátor típusa | Lúgos |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama | 36 hónap |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | AA |
| Elemek száma (billentyűzet) | 2 |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Szín | Szürke, Titán |
| Csuklótámasz | Nem |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Billentyűzetnyelv | USA Nemzetközi |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Ajánlott felhasználás | Hivatal |
| Billentyűparancsok | Igen |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Windows-billentyűk | Igen |
| Programozható gyorsbillentyűk | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 363,4 × 121,8 × 25,3 mm |
| Egér méretei (sz x mé x ma) | 69,7 × 114,5 × 41,6 mm |
| Egér súlya | 84 g |
| Billentyűzet súlya | 510 g |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | Króm, DOS |
| Csomag szélessége | 517 mm |
| Akkumulátor | Igen |
| Csomag magassága | 53 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,01 kg |
| Vevő | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 65 °C |
| Egérrel együtt | Igen |
| Elemek száma (egér) | 1 |
| Egér akkumulátorának típusa | AA |
| Gombok száma | 7 |
| Görgő | Igen |
| Formátum | Jobbkezeseknek |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Mozgásfelbontás | 1600 DPI |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Menet típusa | Kerekek |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 1.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5397184289365 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Akkumulátor típusa: | Lúgos |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 36 hónap |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AA |
| Elemek száma (billentyűzet): | 2 |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Szín: | Szürke, Titán |
| Csuklótámasz: | Nem |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Ajánlott felhasználás: | Hivatal |
| Billentyűparancsok: | Igen |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Windows-billentyűk: | Igen |
| Programozható gyorsbillentyűk: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 363,4 × 121,8 × 25,3 mm |
| Egér méretei (sz x mé x ma): | 69,7 × 114,5 × 41,6 mm |
| Egér súlya: | 84 g |
| Billentyűzet súlya: | 510 g |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | Króm, DOS |
| Csomag szélessége: | 517 mm |
| Akkumulátor: | Igen |
| Csomag magassága: | 53 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,01 kg |
| Vevő: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 65 °C |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Elemek száma (egér): | 1 |
| Egér akkumulátorának típusa: | AA |
| Gombok száma: | 7 |
| Görgő: | Igen |
| Formátum: | Jobbkezeseknek |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Mozgásfelbontás: | 1600 DPI |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

