DELL KM5221W billentyűzet RF vezeték nélküli QWERTY USA Nemzetközi Fekete
Kód: PERDELKLM0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL KM5221W billentyűzet RF vezeték nélküli QWERTY USA Nemzetközi Fekete| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | AAA |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama | 36 hónap |
| Elemek száma (billentyűzet) | 2 |
| LED-jelzők | Akkumulátor |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Szín | Fekete |
| Csuklótámasz | Nem |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Gyorsbillentyűk száma | 12 |
| Programozható gyorsbillentyűk | Igen |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzetnyelv | USA Nemzetközi |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Ajánlott felhasználás | Hivatal |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Billentyűparancsok | Igen |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Billentyűzet súlya | 400 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma) | 115,51 × 61,96 × 38,14 mm |
| Egér súlya | 91,8 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 433 × 123 × 34 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 8.1 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | Króm, DOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Csomag magassága | 72 mm |
| Súly csomagolással együtt | 713 g |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Akkumulátor | Igen |
| Csomag szélessége | 455 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -10 - 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 65 °C |
| Egérrel együtt | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Menet típusa | Kerekek |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Egér akkumulátorának típusa | AA |
| Gombok száma | 3 |
| Mozgásfelbontás | 1600 DPI |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Elemek száma (egér) | 1 |
| Görgő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 0.755 kg |
| EAN vonalkód: | 5397184494707 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AAA |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 36 hónap |
| Elemek száma (billentyűzet): | 2 |
| LED-jelzők: | Akkumulátor |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Szín: | Fekete |
| Csuklótámasz: | Nem |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Gyorsbillentyűk száma: | 12 |
| Programozható gyorsbillentyűk: | Igen |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Ajánlott felhasználás: | Hivatal |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Billentyűparancsok: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzet súlya: | 400 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma): | 115,51 × 61,96 × 38,14 mm |
| Egér súlya: | 91,8 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 433 × 123 × 34 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 8.1 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | Króm, DOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag magassága: | 72 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 713 g |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Akkumulátor: | Igen |
| Csomag szélessége: | 455 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -10 - 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 65 °C |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Egér akkumulátorának típusa: | AA |
| Gombok száma: | 3 |
| Mozgásfelbontás: | 1600 DPI |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Elemek száma (egér): | 1 |
| Görgő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

