DELL KM3322W billentyűzet Egérrel együtt RF vezeték nélküli USA Nemzetközi Fekete
Kód: PERDELKLM0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL KM3322W billentyűzet Egérrel együtt RF vezeték nélküli USA Nemzetközi Fekete| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Elemek száma (billentyűzet) | 2 |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | AAA |
| Szín | Fekete |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Állítható billentyűzetmagasság | Igen |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Csuklótámasz | Nem |
| Ajánlott felhasználás | Hivatal |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Billentyűzetnyelv | USA Nemzetközi |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Egér súlya | 57,8 g |
| Billentyűzet súlya | 497,12 gramm |
| Egér méretei (sz x mé x ma) | 58,32 × 104,9 × 38,87 mm |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 449,2 × 123 × 25,3 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 10 Enterprise, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 8.1 x64, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS, DOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android |
| Akkumulátor | Igen |
| Belefoglalt termékek száma | 2 darab |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 65 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -10 - 50 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 0 - 95% |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Gombok száma | 3 |
| Mozgásfelbontás | 1000DPI |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Egérrel együtt | Igen |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Menet típusa | Kerekek |
| Egér akkumulátorának típusa | AA |
| Görgő | Igen |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Elemek száma (egér) | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 0.83 kg |
| EAN vonalkód: | 5397184620984 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Elemek száma (billentyűzet): | 2 |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AAA |
| Szín: | Fekete |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Állítható billentyűzetmagasság: | Igen |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Csuklótámasz: | Nem |
| Ajánlott felhasználás: | Hivatal |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Egér súlya: | 57,8 g |
| Billentyűzet súlya: | 497,12 gramm |
| Egér méretei (sz x mé x ma): | 58,32 × 104,9 × 38,87 mm |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 449,2 × 123 × 25,3 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 10 Enterprise, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 8.1 x64, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS, DOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android |
| Akkumulátor: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 2 darab |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 65 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -10 - 50 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 0 - 95% |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Gombok száma: | 3 |
| Mozgásfelbontás: | 1000DPI |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Egér akkumulátorának típusa: | AA |
| Görgő: | Igen |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Elemek száma (egér): | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

