DELL KB216 billentyűzet USB QWERTY amerikai nemzetközi fekete
Kód: PERDELKLA0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL KB216 billentyűzet USB QWERTY amerikai nemzetközi fekete| Forrás típusa | USB |
| Teljes méretű billentyűzet | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Szín | Fekete |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Védő funkciók | Kiömlésállóság |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Anyag | Kabát |
| Eszközinterfész | USB |
| Billentyűparancsok | Igen |
| Multimédiás billentyűk | Igen |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Windows-billentyűk | Igen |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Cél | PC/szerver |
| Sziget billentyűzet | Igen |
| Billentyűzetnyelv | USA Nemzetközi |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzet súlya | 503 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 442 × 127 × 24,4 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 84716060 |
| Egérrel együtt | Nem |
| Figyelmeztetés | Óvja a víztől és más folyadékoktól., Kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne szerelje szét a billentyűzetet - áramütés veszélye áll fenn. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 0.49 kg |
| EAN vonalkód: | 5397063704439 |
| Forrás típusa: | USB |
| Teljes méretű billentyűzet: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Védő funkciók: | Kiömlésállóság |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Anyag: | Kabát |
| Eszközinterfész: | USB |
| Billentyűparancsok: | Igen |
| Multimédiás billentyűk: | Igen |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Windows-billentyűk: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Cél: | PC/szerver |
| Sziget billentyűzet: | Igen |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzet súlya: | 503 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 442 × 127 × 24,4 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84716060 |
| Egérrel együtt: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Víztől és más folyadékoktól védendő., Kövesse a helyi előírásokat az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozóan., Ne szerelje szét a billentyűzetet – áramütés veszélye áll fenn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

