Defender GM-709L Warlock 52709 Bezdrátová myš pro hráče s podsvícením RGB
Kód: GAMDFNMYS0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Defender GM-709L Warlock 52709 Bezdrátová myš pro hráče s podsvícením RGB| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Kapacita baterie | 400 mAh |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Nabíjení přes USB | Ano |
| Základní materiál | Plastický |
| Odvětrávaný plášť | Ano |
| Počet portů Micro-USB | 1 |
| Barva | Černá |
| Podsvícení | Ano |
| Formát | Praváci |
| Zahrnutý software | Defender Game Center |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Množství | 1 |
| Včetně podložky na myš | Ne |
| Dodávané kabely | MicroUSB |
| Počet režimů podsvícení | 5 |
| Rozlišení pohybu | 2400 DPI |
| Maximální provozní vzdálenost | 10 m |
| Certifikace RoHS | Ano |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Emulace | Tlačítka klávesnice |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Barva podsvětlení | Vícebarevný |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Počet tlačítek | 5 |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Účel | Hraní |
| Rozhraní zařízení | RF Wireless+USB Type-A |
| Nastavitelné podsvícení | Ano |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet programovatelných (makro) kláves | 5 |
| Certifikace | CE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.158 kg |
| EAN vonalkód: | 4714033527095 |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Akkumulátor kapacitása: | 400mAh |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Töltés USB-n keresztül: | Igen |
| Alapanyag: | Műanyag |
| Micro-USB portok száma: | 1 |
| Szín: | Fekete |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Formátum: | Jobbkezes |
| Mellékelt szoftver: | |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Összeg: | 1 |
| Egérpaddal együtt: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | MicroUSB |
| Mozgásfelbontás: | 2400 DPI |
| Maximális működési távolság: | 10 méter |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Görgők száma: | 1 |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | Sokszínű |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Gombok száma: | 5 |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Cél: | Játék |
| Eszközinterfész: | |
| Állítható háttérvilágítás: | Igen |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Tanúsítvány: | CE |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

