Canon PIXMA TS6550i InkJet A4 1200 x 1200 DPI Wi-Fi
Kód: PERCANWAK0127
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon PIXMA TS6550i InkJet A4 1200 x 1200 DPI Wi-Fi| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Wi-Fi | Igen |
| Titkosítás/biztonság | WPA-PSK, WPA-AES, WPA3-SAE, WPA2-AES, WPA2-PSK |
| Mobil nyomtatási technológiák | Mopria nyomtatási szolgáltatás, Apple AirPrint, Canon iEasy-PhotoPrint |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) szabványok |
| Kétoldalas funkciók | Másolás, nyomtatás |
| Nyomtatópatronok száma | 2 |
| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Színes kijelző | Nem |
| Kijelző átlója | 3,61 cm (1,42") |
| Kijelző | OLED |
| Beépített kijelző | Igen |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 374 mm |
| Súly | 5,3 kg |
| Magasság | 168 mm |
| Mélység | 355 mm |
| N az 1-ben másolási funkció (N=) | 2, 4 |
| Személyi igazolvány másolási funkció | Igen |
| Maximális példányszám | 99 példány |
| Kétoldalas másolás | Igen |
| Másolás | Színes másolás |
| N az 1-ben másolási funkció | Igen |
| Másolatok átméretezése | 25–400% |
| Faxolás | Nem |
| Szegély nélküli nyomtatáshoz használt média mérete | 10x15, A4, 13x18, 13x13, 20x25, B5 |
| Egyedi médiahossz | 127 - 297 mm |
| Egyedi média szélesség | 89 - 215,9 mm |
| ISO B méretek (B0...B9) | B5 |
| Fotópapír mérete | 8x10, 7x10, 4x6, 5x7 |
| Borítékméretek | 10, DL |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Sima papír, Nagy felbontású papír, Borítékok, Fotópapír |
| ISO A méretek (A0...A9) | A4, A5 |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása | Jogi, Levél |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | iOS, Android, ChromeOS, iPadOS |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS 12.4, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS 13.1, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Csomag szélessége | 442 mm |
| Csomagolási mélység | 498 mm |
| Súly csomagolással együtt | 7,1 kg |
| Csomag magassága | 238 mm |
| USB-csatlakozó | USB B típusú |
| USB-port | Igen |
| Közvetlen nyomtatás | Igen |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF) | Igen |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Teljes bemeneti kapacitás | 100 lap |
| Automatikus adagoló kapacitása | 35 lap |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 15–30 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Kimeneti bitmélység (szürkeárnyalatos) | 8 bit |
| Kimeneti színmélység | 8 bit |
| Maximális szkennelési terület | 216 x 297 mm |
| Optikai szkennelési felbontás | 1200 x 2400 DPI |
| Szkenner típusa | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Szkennelés | Színes szkennelés |
| Első oldal nyomtatási ideje (színes, normál minőség) | 9,5 másodperc |
| Szegély nélküli nyomtatás | Igen |
| Nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734), színes | 9 oldal percenként |
| Nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734), fekete-fehér | 14 oldal percenként |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras |
| Maximális felbontás | 1200 x 1200 DPI |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Autó |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség) | 7,5 másodperc |
| Nyomtatás | Színes nyomtatás |
| A patron mellékelve van | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| Súly: | 7.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4549292247985 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Wi-Fi: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA-PSK, WPA-AES, WPA3-SAA, WPA2-AES, WPA2-PSK |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Mopria nyomtatási szolgáltatás, Apple AirPrint, Canon iEasy-PhotoPrint |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Kétoldalas funkciók: | Másolat, Nyomtatás |
| Nyomtatópatronok száma: | 2 |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Színes kijelző: | Nem |
| Kijelző átlója: | 3,61 cm (1,42") |
| Kijelző: | OLED |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 374 mm |
| Súly: | 5,3 kg |
| Magasság: | 168 mm |
| Mélység: | 355 mm |
| N az 1-ben másolási funkció (N=): | 2, 4 |
| Személyi igazolvány másolási funkció: | Igen |
| Maximális példányszám: | 99 példány |
| Kétoldalas másolás: | Igen |
| Másolás: | Színes másolás |
| N az 1-ben másolási funkció: | Igen |
| Másolatok átméretezése: | 25–400% |
| Faxolás: | Nem |
| Szegély nélküli nyomtatáshoz használt média mérete: | 10x15, A4, 13x18, 13x13, 20x25, B5 |
| Egyedi médiahossz: | 127 - 297 mm |
| Egyedi média szélesség: | 89 - 215,9 mm |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5 |
| Fotópapír mérete: | 8x10, 7x10, 4x6, 5x7 |
| Borítékméretek: | 10, DL |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Sima papír, Nagy felbontású papír, Borítékok, fotópapír |
| ISO A méretek (A0...A9): | A4, A5 |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása: | Jogi, Levél |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | iOS, Android, ChromeOS, iPadOS |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS 12.4, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS 13.1, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Csomag szélessége: | 442 mm |
| Csomagolási mélység: | 498 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7,1 kg |
| Csomag magassága: | 238 mm |
| USB-csatlakozó: | USB B típusú |
| USB-port: | Igen |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF): | Igen |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 100 lap |
| Automatikus adagoló kapacitása: | 35 lap |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 15–30 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Kimeneti bitmélység (szürkeárnyalatos): | 8 bit |
| Kimeneti színmélység: | 8 bit |
| Maximális szkennelési terület: | 216 x 297 mm |
| Optikai szkennelési felbontás: | 1200 x 2400 DPI |
| Szkenner típusa: | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Első oldal nyomtatási ideje (színes, normál minőség): | 9,5 másodperc |
| Szegély nélküli nyomtatás: | Igen |
| Nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734), színes: | 9 oldal percenként |
| Nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734), fekete-fehér: | 14 oldal percenként |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras |
| Maximális felbontás: | 1200 x 1200 DPI |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Autó |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 7,5 másodperc |
| Nyomtatás: | Színes nyomtatás |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

