Canon PIXMA MG2556S tintasugaras A4 4800 x 600 DPI
Kód: PERCANWAK0135
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon PIXMA MG2556S tintasugaras A4 4800 x 600 DPI| Wi-Fi | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Nyomtatópatronok száma | 2 |
| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Kétoldalas funkciók | Nyomtatás |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,4 W |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben | 9W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 1W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Szín | Szürke |
| Beépített kijelző | Nem |
| Súly | 3,5 kg |
| Szélesség | 426 mm |
| Magasság | 145 mm |
| Mélység | 306 mm |
| Maximális példányszám | 21 példány |
| Másolás | Színes másolás |
| Faxolás | Nem |
| Borítékméretek | Com-10, DL |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása | Jogi, Levél |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| ISO A méretek (A0...A9) | A4, A5 |
| ISO B méretek (B0...B9) | B5 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Borítékok, Fotópapír, Sima papír |
| Média súlya a papírtálcában | 64 - 105 g/m² |
| Fotópapír méretek | 10x15, 13x18 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows 11, Windows 8.1, Windows 10 |
| USB-port | Igen |
| USB-csatlakozó | USB B típusú |
| Teljes bemeneti kapacitás | 60 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Maximális szkennelési terület | 216 x 297 mm |
| Szkennelési technológia | FÁK |
| Szkenner típusa | Síkágyas szkenner |
| Beviteli színmélység | 48 bit |
| Kimeneti színmélység | 24 bit |
| Kimeneti bitmélység (szürkeárnyalatos) | 8 bit |
| Szkennelés | Színes szkennelés |
| A fekete-fehér bemenet színmélysége | 16 bit |
| Optikai szkennelési felbontás | 600 x 1200 DPI |
| Színes nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734) | 4 kép/perc |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Nyomtatás | Színes nyomtatás |
| Monokróm nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734) | 8 kép/perc |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Kézikönyv |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras |
| Maximális felbontás | 4800 x 600 DPI |
| A patron mellékelve van | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| Súly: | 4.714 kg |
| EAN vonalkód: | 4549292234244 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Nyomtatópatronok száma: | 2 |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Kétoldalas funkciók: | Nyomtatás |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,4 W |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben: | 9W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 1W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Szín: | Szürke |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Súly: | 3,5 kg |
| Szélesség: | 426 mm |
| Magasság: | 145 mm |
| Mélység: | 306 mm |
| Maximális példányszám: | 21 példány |
| Másolás: | Színes másolás |
| Faxolás: | Nem |
| Borítékméretek: | Com-10, DL |
| Az ISO keretrendszeren kívüli médiaméretek támogatása: | Jogi, Levél |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| ISO A méretek (A0...A9): | A4, A5 |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Borítékok, fotópapír, Sima papír |
| Média súlya a papírtálcában: | 64 - 105 g/m² |
| Fotópapír méretek: | 10x15, 13x18 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows 11, Windows 8.1, Windows 10 |
| USB-port: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB B típusú |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 60 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Maximális szkennelési terület: | 216 x 297 mm |
| Szkennelési technológia: | FÁK |
| Szkenner típusa: | Síkágyas szkenner |
| Beviteli színmélység: | 48 bit |
| Kimeneti színmélység: | 24 bit |
| Kimeneti bitmélység (szürkeárnyalatos): | 8 bit |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| A fekete-fehér bemenet színmélysége: | 16 bit |
| Optikai szkennelési felbontás: | 600 x 1200 DPI |
| Színes nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | 4 kép/perc |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Nyomtatás: | Színes nyomtatás |
| Monokróm nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | 8 kép/perc |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Kézikönyv |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras |
| Maximális felbontás: | 4800 x 600 DPI |
| A patron mellékelve van: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

