Canon PIXMA G3410 InkJet A4 4800 x 1200 DPI 8,8 oldal/perc Wi-Fi
Kód: PERCANWAK0109
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon PIXMA G3410 InkJet A4 4800 x 1200 DPI 8,8 oldal/perc Wi-Fi| Wi-Fi | Igen |
| Titkosítás/biztonság | WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Digitális adó | Nem |
| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Nyomtatópatronok száma | 2 |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 1,2 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,2 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben | 11W |
| Kijelző átlója | 3,05 cm (1,2") |
| Szín | Fekete |
| Színes kijelző | Nem |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Szélesség | 445 mm |
| Súly | 6,3 kg |
| Magasság | 163 mm |
| Mélység | 330 mm |
| Maximális példányszám | 20 példány |
| Másolás | Színes másolás |
| Faxolás | Nem |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| Szegély nélküli nyomtatáshoz használt média mérete | 10x15, Levél, 13x18, 20x25, Legal |
| ISO A méretek (A0...A9) | A4, A5 |
| Kétoldalas nyomtatás által támogatott médiasúly | 275 g/m² |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Fotópapír, Sima papír |
| Média súlya a papírtálcában | 64 - 105 g/m² |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8.1, Windows 7, Windows 10 |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iOS, Windows Mobile, Android |
| Letölthető szoftver | Easy-WebPrint EX |
| Szoftver CD | Igen |
| USB-port | Igen |
| Standard interfész | USB |
| USB-csatlakozó | USB B típusú |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Teljes kimeneti kapacitás | 100 lap |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Hangnyomásszint (nyomtatás) | 53,5 dB |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–90 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 35% |
| Maximális szkennelési terület | 216 x 297 mm |
| Szkenner típusa | Síkágyas szkenner |
| Optikai szkennelési felbontás | 600 x 1200 DPI |
| Beviteli színmélység | 48 bit |
| Szkennelés | Színes szkennelés |
| Kimeneti színmélység | 24 bit |
| Maximális felbontás | 4800 x 1200 DPI |
| Színfelbontás | 4800 x 1200 DPI |
| Nyomtatási sebesség (színes, normál minőség, A4) | 5 oldal percenként |
| Nyomtatás | Színes nyomtatás |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 8,8 oldal percenként |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras |
| Tartalmazza a tápkábelt | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Csomagolt szoftver | MP illesztőprogram szkennelési segédprogrammal My Image Garden Full HD videonyomtatási funkcióval11 Gyorsmenü |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| Súly: | 8.76 kg |
| EAN vonalkód: | 4549292095487 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Digitális adó: | Nem |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Nyomtatópatronok száma: | 2 |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 1,2 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,2 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben: | 11W |
| Kijelző átlója: | 3,05 cm (1,2") |
| Szín: | Fekete |
| Színes kijelző: | Nem |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző: | LCD |
| Szélesség: | 445 mm |
| Súly: | 6,3 kg |
| Magasság: | 163 mm |
| Mélység: | 330 mm |
| Maximális példányszám: | 20 példány |
| Másolás: | Színes másolás |
| Faxolás: | Nem |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Szegély nélküli nyomtatáshoz használt média mérete: | 10x15, Levél, 13x18, 20x25, Jogi |
| ISO A méretek (A0...A9): | A4, A5 |
| Kétoldalas nyomtatás által támogatott médiasúly: | 275 g/m² |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | fotópapír, Sima papír |
| Média súlya a papírtálcában: | 64 - 105 g/m² |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8.1, Windows 7, Windows 10 |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS, Windows Mobile, Android |
| Letölthető szoftver: | Easy-WebPrint EX |
| Szoftver CD: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| Standard interfész: | USB |
| USB-csatlakozó: | USB B típusú |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 100 lap |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Hangnyomásszint (nyomtatás): | 53,5 dB |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–90 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 35% |
| Maximális szkennelési terület: | 216 x 297 mm |
| Szkenner típusa: | Síkágyas szkenner |
| Optikai szkennelési felbontás: | 600 x 1200 DPI |
| Beviteli színmélység: | 48 bit |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Kimeneti színmélység: | 24 bit |
| Maximális felbontás: | 4800 x 1200 DPI |
| Színfelbontás: | 4800 x 1200 DPI |
| Nyomtatási sebesség (színes, normál minőség, A4): | 5 oldal percenként |
| Nyomtatás: | Színes nyomtatás |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 8,8 oldal percenként |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras |
| Tartalmazza a tápkábelt: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Csomagolt szoftver: | MP illesztőprogram szkennelési segédprogrammal My Image Garden Full HD videonyomtatási funkcióval11 Gyorsmenü |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

