Canon MAXIFY MB2150 tintasugaras A4 600 x 1200 DPI 19 oldal/perc Wi-Fi
Kód: PERCANWAK0103
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon MAXIFY MB2150 tintasugaras A4 600 x 1200 DPI 19 oldal/perc Wi-Fi| Wi-Fi | Igen |
| Titkosítás/biztonság | SNMP |
| Mobil nyomtatási technológiák | Mopria nyomtatási szolgáltatás, Google Cloud Print, Apple AirPrint |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Wi-Fi szabványok | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ajánlott munkaterhelés | 200 - 1000 oldal havonta |
| Maximális havi terhelés | 20000 oldal havonta |
| Nyomtatópatronok száma | 4 |
| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,2 W |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben | 27W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Beépített kijelző | Igen |
| Színes kijelző | Igen |
| Szín | Fekete |
| Kijelző | TFT |
| Kijelző átlója | 6,35 cm (2,5") |
| Magasság | 260 mm |
| Súly | 10,6 kg |
| Szélesség | 463 mm |
| Mélység | 389 mm |
| N az 1-ben másolási funkció (N=) | 2, 4 |
| Másolatok átméretezése | 25 - 400% |
| Másolási sebesség (monokróm, normál minőség, A4) | 18 másolat percenként |
| Maximális példányszám | 99 példány |
| Másolási sebesség (színes, normál minőség, A4) | 10 másolat percenként |
| Másolás | Színes másolás |
| Fax adatátviteli sebesség | 3 mp/oldal |
| Modem sebessége | 33,6 Kbps |
| Faxolás | Színes faxolás |
| Faxfelbontás (fekete-fehér) | 300 x 300 DPI |
| Faxmemória | 250 oldal. |
| Gyorshívó számok maximális száma | 100 |
| Fotópapír méretek | 13x18, 20x25, 10x15 |
| Borítékméretek | 10, C5, Monarch, DL |
| Egyedi médiahossz | 127 - 355,6 mm |
| Média súlya a papírtálcában | 64 - 105 g/m² |
| Egyedi média szélesség | 89 - 215,9 mm |
| ISO B méretek (B0...B9) | B5 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Matt papír, Borítékok, Közepesen fényes papír, Sima papír, Fényes papír, Nagy felbontású papír |
| ISO A méretek (A0...A9) | A4, A5 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic Windows 10 Education x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2008 |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Windows RT, iOS, Android, Windows 10 Mobile |
| Zajszint | 56 dB |
| Patron típusa | PGI-1500XL BK, PGI-1500XL C, PGI-1500XL M, PGI-1500XL Y |
| Standard interfész | USB 2.0, Vezeték nélküli LAN |
| USB-port | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF) | Igen |
| Automatikus adagoló kapacitása | 50 lap |
| Papírbemeneti típus | Patron |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Teljes bemeneti kapacitás | 250 lap |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 15–30 °C |
| Maximális szkennelési terület | 216 x 297 mm |
| Szkenner típusa | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Kimeneti színmélység | 24 bit |
| Szkennelés | Színes szkennelés |
| Szkennelés ide: | E-mail, HTTP, Felhő, USB |
| Optikai szkennelési felbontás | 1200 x 1200 DPI |
| Beviteli színmélység | 48 bit |
| Szkennelési technológia | FÁK |
| Első oldal nyomtatási ideje (színes, normál minőség) | 7 másodperc |
| Nyomtatási sebesség (színes, normál minőség, A4) | 13 oldal percenként |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 19 oldal percenként |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség) | 6 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Autó |
| Maximális felbontás | 600 x 1200 DPI |
| Nyomtatás | Színes nyomtatás |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras |
| Mellékelt illesztőprogramok | Igen |
| Mellékelt szoftverek | Quick Utility Toolbox, IJ Network Device Setup Utility, Easy-WebPrint EX |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| Súly: | 13.65 kg |
| EAN vonalkód: | 4549292051254 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | SNMP |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Mopria nyomtatási szolgáltatás, Google Cloud Print, Apple AirPrint |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ajánlott munkaterhelés: | 200 - 1000 oldal havonta |
| Maximális havi terhelés: | 20000 oldal havonta |
| Nyomtatópatronok száma: | 4 |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,2 W |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben: | 27W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Színes kijelző: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Kijelző: | TFT |
| Kijelző átlója: | 6,35 cm (2,5") |
| Magasság: | 260 mm |
| Súly: | 10,6 kg |
| Szélesség: | 463 mm |
| Mélység: | 389 mm |
| N az 1-ben másolási funkció (N=): | 2, 4 |
| Másolatok átméretezése: | 25–400% |
| Másolási sebesség (monokróm, normál minőség, A4): | 18 másolat percenként |
| Maximális példányszám: | 99 példány |
| Másolási sebesség (színes, normál minőség, A4): | 10 másolat percenként |
| Másolás: | Színes másolás |
| Fax adatátviteli sebesség: | 3 mp/oldal |
| Modem sebessége: | 33,6 Kbps |
| Faxolás: | Színes faxolás |
| Faxfelbontás (fekete-fehér): | 300 x 300 DPI |
| Faxmemória: | 250 oldal. |
| Gyorshívó számok maximális száma: | 100 |
| Fotópapír méretek: | 13x18, 20x25, 10x15 |
| Borítékméretek: | 10, C5, Uralkodó, DL |
| Egyedi médiahossz: | 127 - 355,6 mm |
| Média súlya a papírtálcában: | 64 - 105 g/m² |
| Egyedi média szélesség: | 89 - 215,9 mm |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Matt papír, Borítékok, Közepesen fényes papír, Sima papír, Fényes papír, Nagy felbontású papír |
| ISO A méretek (A0...A9): | A4, A5 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 10 Education x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2008 |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Windows RT, iOS, Android, Windows 10 Mobile |
| Zajszint: | 56 dB |
| Patron típusa: | PGI-1500XL BK, PGI-1500XL C, PGI-1500XL M, PGI-1500XL Y |
| Standard interfész: | USB 2.0, Vezeték nélküli LAN |
| USB-port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF): | Igen |
| Automatikus adagoló kapacitása: | 50 lap |
| Papírbemeneti típus: | Patron |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 250 lap |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 15–30 °C |
| Maximális szkennelési terület: | 216 x 297 mm |
| Szkenner típusa: | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Kimeneti színmélység: | 24 bit |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Szkennelés ide:: | Email, HTTP, Felhő, USB |
| Optikai szkennelési felbontás: | 1200 x 1200 DPI |
| Beviteli színmélység: | 48 bit |
| Szkennelési technológia: | FÁK |
| Első oldal nyomtatási ideje (színes, normál minőség): | 7 másodperc |
| Nyomtatási sebesség (színes, normál minőség, A4): | 13 oldal percenként |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 19 oldal percenként |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 6 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Autó |
| Maximális felbontás: | 600 x 1200 DPI |
| Nyomtatás: | Színes nyomtatás |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras |
| Mellékelt illesztőprogramok: | Igen |
| Csomagolt szoftver: | Quick Utility Toolbox, IJ Network Device Setup Utility, Easy-WebPrint EX |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

