Brother MFC-L2802DW Multifunkciós nyomtató Lézer A4 1200 x 1200 DPI 32 oldal/perc Wi-Fi
Kód: PERBROWLK0067
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother MFC-L2802DW Multifunkciós nyomtató Lézer A4 1200 x 1200 DPI 32 oldal/perc Wi-Fi| Kábelezési technológia | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet átviteli sebesség | 10 100 Mbps |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Mobil nyomtatási technológiák | Google Cloud Print, Brother iPrint és Scan, Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás |
| Titkosítás/biztonság | SSL/TLS, APOP, WPA3-SAE, 64 bites WEP, 128 bites WEP, SMTP-AUTH, WPA2-PSK, WPA-PSK, SNMPv3 |
| Oldalleíró nyelv | GDI |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Nyomtatópatronok száma | 1 |
| Maximális havi terhelés | 15000 oldal havonta |
| Kétoldalas funkciók | Nyomtatás |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,08 W |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód) | 4,1 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 43 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás | 470 W |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben | 480 W |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Kijelző | LCD |
| Kijelzősorok száma | 2 sor |
| Beépített kijelző | Igen |
| Szín | Fekete |
| Súly | 10,5 kg |
| Mélység | 399 mm |
| Szélesség | 410 mm |
| Magasság | 319 mm |
| N az 1-ben másolási funkció (N=) | 2, 4 |
| Maximális példányszám | 99 példány |
| N az 1-ben másolási funkció | Igen |
| Másolatok átméretezése | 25 - 400% |
| Első másolat nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál) | 10 másodperc |
| Másolás | Fekete-fehér másolás |
| Másolási sebesség (monokróm, normál minőség, A4) | 32 másolat percenként |
| Személyi igazolvány másolási funkció | Igen |
| Maximális másolási felbontás | 600 x 600 DPI |
| Faxmemória | 400 oldal. |
| Faxok továbbítása ide: | Fax, PC, E-mail |
| Hibajavító mód (ECM) | Igen |
| Faxolás | Fekete-fehér faxolás |
| Faxtovábbítás | Igen |
| Modem sebessége | 33,6 Kbps |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Vezetői, Céges fejléces, Sima papír, Újrahasznosított papír |
| Többcélú tálca média súlya | 60 - 230 g/m² |
| ISO A méretek (A0...A9) | A5, A6, A4 |
| Média súlya, automatikus lapadagoló | 60–105 g/m² |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| Média súlya a papírtálcában | 60–163 g/m² |
| Egyedi média szélesség | 76,2 - 215,9 mm |
| Egyedi médiahossz | 127 - 355,6 mm |
| ISO B méretek (B0...B9) | B5, B6 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows 11 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Csomag szélessége | 580 mm |
| Csomag magassága | 434 mm |
| Súly csomagolással együtt | 14,1 kg |
| Csomagolási mélység | 517 mm |
| Közvetlen nyomtatás | Igen |
| USB-port | Igen |
| Automatikus adagoló kapacitása | 50 lap |
| Papírbemeneti típus | Papírtálca |
| Kézi adagoló | Igen |
| Többcélú tálca kapacitása | 1 lap |
| Papírtálca bemeneti kapacitása: 1 | 250 lap |
| Teljes kimeneti kapacitás | 120 lap |
| Többcélú tálca | Igen |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF) | Igen |
| Teljes bemeneti kapacitás | 301 levél |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 3 |
| Hangnyomásszint (nyomtatás) | 66,3 dB |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Belső memória | 128 MB |
| Hangnyomásszint (csendes üzemmód) | 44 dB |
| Hangnyomásszint (készenléti üzemmód) | 30 dB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10 - 32,5°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Szkennelés ide: | Fájl, kép, e-mail, FTP, OCR, USB, e-mail szerver |
| Támogatott dokumentumformátumok | |
| Kimeneti színmélység | 24 bit |
| Szkennelés | Színes szkennelés |
| Szkenner-illesztőprogramok | TWAIN, SANE, WIA |
| Kimeneti bitmélység (szürkeárnyalatos) | 8 bit |
| Támogatott képformátumok | PNG, JPEG, TIFF |
| Szürkeárnyalatos szintek | 256 |
| Szkenner típusa | Automatikus dokumentumadagoló szkenner |
| Beviteli színmélység | 30 bit |
| Optikai szkennelési felbontás | 1200 x 1200 DPI |
| Szkennelési technológia | FÁK |
| Maximális szkennelési felbontás | 19200 x 19200 DPI |
| A fekete-fehér bemenet színmélysége | 10 bit |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 16 oldal percenként |
| Nyomtatás | Fekete-fehér nyomtatás |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség) | 8,5 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Automata/manuális |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| Gazdaságos nyomtatás | Igen |
| Maximális felbontás | 1200 x 1200 DPI |
| Füzetnyomtatási funkció | Igen |
| N az 1-ben nyomtatási funkció | Igen |
| Több oldal nyomtatása egyetlen papírlapra | 4, 9, 16, 25, 2 |
| Vízjel nyomtatás | Igen |
| Poszternyomtatási funkció | Igen |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 32 oldal percenként |
| Azonosító nyomtatási funkció | Igen |
| A patron mellékelve van | Igen |
| Tartalmazza a tápkábelt | Igen |
| A mellékelt patron (fekete) kapacitása | 700 oldal. |
| Figyelmeztetés | Legyen óvatos a készülék kezelésekor, mivel élő alkatrészeket tartalmazhat. Kerülje a tonerrel való érintkezést, irritálhatja a bőrt és a légzőrendszert. A termék speciális ártalmatlanítást igényel, ne dobja a háztartási hulladékba. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Colour laser MFDs |
|---|---|
| Súly: | 14.39 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766831840 |
| Kábelezési technológia: | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10 100 Mbps |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Google Cloud Print, Brother iPrint és szkennelés, Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás |
| Titkosítás/Biztonság: | SSL/TLS, APOP, WPA3-SAA, 64 bites WEP, 128 bites WEP, SMTP-AUTH, WPA2-PSK, WPA-PSK, SNMPv3 |
| Oldalleíró nyelv: | GDI |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Maximális havi terhelés: | 15000 oldal havonta |
| Kétoldalas funkciók: | Nyomtatás |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,08 W |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód): | 4,1 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 43 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | 470 W |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben: | 480 W |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Kijelző: | LCD |
| Kijelzősorok száma: | 2 sor |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 10,5 kg |
| Mélység: | 399 mm |
| Szélesség: | 410 mm |
| Magasság: | 319 mm |
| N az 1-ben másolási funkció (N=): | 2, 4 |
| Maximális példányszám: | 99 példány |
| N az 1-ben másolási funkció: | Igen |
| Másolatok átméretezése: | 25–400% |
| Első másolat nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál): | 10 másodperc |
| Másolás: | Fekete-fehér másolás |
| Másolási sebesség (monokróm, normál minőség, A4): | 32 másolat percenként |
| Személyi igazolvány másolási funkció: | Igen |
| Maximális másolási felbontás: | 600 x 600 DPI |
| Faxmemória: | 400 oldal. |
| Faxok továbbítása ide:: | Fax, PC, Email |
| Hibajavító mód (ECM): | Igen |
| Faxolás: | Fekete-fehér faxolás |
| Faxtovábbítás: | Igen |
| Modem sebessége: | 33,6 Kbps |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Végrehajtó, Fejléc, Sima papír, Újrahasznosított papír |
| Többcélú tálca média súlya: | 60 - 230 g/m² |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A6, A4 |
| Média súlya, automatikus lapadagoló: | 60–105 g/m² |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Média súlya a papírtálcában: | 60–163 g/m² |
| Egyedi média szélesség: | 76,2 - 215,9 mm |
| Egyedi médiahossz: | 127 - 355,6 mm |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5, B6 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows 11 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Csomag szélessége: | 580 mm |
| Csomag magassága: | 434 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 14,1 kg |
| Csomagolási mélység: | 517 mm |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| Automatikus adagoló kapacitása: | 50 lap |
| Papírbemeneti típus: | Papírtálca |
| Kézi adagoló: | Igen |
| Többcélú tálca kapacitása: | 1 lap |
| Papírtálca bemeneti kapacitása: 1: | 250 lap |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 120 lap |
| Többcélú tálca: | Igen |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF): | Igen |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 301 levél |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 3 |
| Hangnyomásszint (nyomtatás): | 66,3 dB |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Belső memória: | 128 MB |
| Hangnyomásszint (csendes üzemmód): | 44 dB |
| Hangnyomásszint (készenléti üzemmód): | 30 dB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10 - 32,5°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Szkennelés ide:: | Fájl, Kép, Email, FTP, OCR, USB, E-mail szerver |
| Támogatott dokumentumformátumok: | |
| Kimeneti színmélység: | 24 bit |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Szkenner-illesztőprogramok: | KETTŐ, KOCSI, WIA |
| Kimeneti bitmélység (szürkeárnyalatos): | 8 bit |
| Támogatott képformátumok: | PNG, JPEG, TIFF |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 256 |
| Szkenner típusa: | Automatikus dokumentumadagoló szkenner |
| Beviteli színmélység: | 30 bit |
| Optikai szkennelési felbontás: | 1200 x 1200 DPI |
| Szkennelési technológia: | FÁK |
| Maximális szkennelési felbontás: | 19200 x 19200 DPI |
| A fekete-fehér bemenet színmélysége: | 10 bit |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 16 oldal percenként |
| Nyomtatás: | Fekete-fehér nyomtatás |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 8,5 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Automata/manuális |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| Gazdaságos nyomtatás: | Igen |
| Maximális felbontás: | 1200 x 1200 DPI |
| Füzetnyomtatási funkció: | Igen |
| N az 1-ben nyomtatási funkció: | Igen |
| Több oldal nyomtatása egyetlen papírlapra: | 4, 9, 16, 25, 2 |
| Vízjel nyomtatás: | Igen |
| Poszternyomtatási funkció: | Igen |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 32 oldal percenként |
| Azonosító nyomtatási funkció: | Igen |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| Tartalmazza a tápkábelt: | Igen |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 700 oldal. |
| Figyelmeztetés: | Legyen óvatos a készülék kezelésekor, mert áram alatt lévő alkatrészeket tartalmazhat., Kerülje a tonerrel való érintkezést, irritálhatja a bőrt és a légzőrendszert., A termék speciális ártalmatlanítást igényel, ne dobja a háztartási hulladékba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

