Brother MFC-L2802DN Multifunkční tiskárna Laser A4 1200 x 1200 DPI 32 str. za minutu
Kód: PERBROWLK0073
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother MFC-L2802DN Multifunkční tiskárna Laser A4 1200 x 1200 DPI 32 str. za minutu| Mobilní tiskové technologie | Mopria Print Service, Apple AirPrint, Google Cloud Print, Brother iPrint & Scan |
| Technologie kabeláže | 10/100Base-T(X) |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100 Mbit/s |
| Šifrování/zabezpečení | SMTP-AUTH, SSL/TLS, APOP, SNMPv3 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ne |
| Oboustranné funkce | Vytisknout |
| Jazyk popisu stránky | GDI |
| Počet tiskových náplní | 1 |
| Maximální zatížení měsíčně | 15000 stránek za měsíc |
| Tiskové barvy | Černá |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,08 W |
| Průměrná spotřeba energie při tisku | 470 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 43 W |
| Průměrná spotřeba energie při kopírování | 480 W |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 4,1 W |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Barva | Černá |
| Počet linek displeje | 2 řádky |
| Displej | LCD |
| Hloubka | 399 mm |
| Šířka | 410 mm |
| Hmotnost | 10,5 kg |
| Výška | 319 mm |
| Rychlost první kopie (černá, normální) | 10 s |
| Změna velikosti kopií | 25 - 400% |
| Funkce kopírování ID karet | Ano |
| Funkce kopírování N do 1 | Ano |
| Kopírování | Černobílé kopírování |
| Maximální rozlišení kopie | 600 x 600 DPI |
| Rychlost kopírování (černobílé, normální kvalita, A4) | 32 kopií za minutu |
| Maximální počet kopií | 99 kopie |
| Funkce N-in-1 copy (N=) | 4, 2 |
| Režim opravy chyb (ECM) | Ano |
| Rychlost modemu | 33,6 Kbit/s |
| Paměť faxu | 400 str. |
| Přeposílání faxů | Ano |
| Přesměrování faxů na | Fax, PC, E-mail |
| Faxování | Černobílé faxování |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 60 - 163 g/m² |
| Hmotnost média, automatický podavač dokumentů | 60 - 105 g/m² |
| Vlastní délka média | 127 - 355,6 mm |
| Hmotnost média víceúčelového zásobníku | 60 - 230 g/m² |
| Typy médií v zásobníku papíru | Executive, Recyklovaný papír, Hlavička, Obyčejný papír |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B6, B5 |
| Vlastní šířka média | 76,2 - 215,9 mm |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A5, A4, A6 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 8.1, Windows 11, Windows 8, Windows 7 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 14,1 kg |
| Hloubka balení | 517 mm |
| Výška balení | 434 mm |
| Šířka balení | 580 mm |
| USB port | Ano |
| Přímý tisk | Ano |
| Kapacita víceúčelového zásobníku | 1 listy |
| Víceúčelový zásobník | Ano |
| Vstupní kapacita zásobníku na papír 1 | 250 listy |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 3 |
| Ruční podavač | Ano |
| Celková výstupní kapacita | 120 listy |
| Kapacita automatického podavače | 50 listy |
| Automatický podavač dokumentů (ADF) | Ano |
| Celková vstupní kapacita | 301 listy |
| Vstup papíru typu | Zásobník papíru |
| Hladina akustického tlaku (pohotovostní režim) | 30 dB |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Hladina akustického tlaku (tichý režim) | 44 dB |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 66,3 dB |
| Vnitřní paměť | 128 MB |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 40 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Maximální skenovací rozlišení | 19200 x 19200 DPI |
| Podporované formáty dokumentů | |
| Technologie skenování | CIS |
| Podporované formáty obrázků | TIFF, JPEG, PNG |
| Výstupní barevná hloubka | 24 bit |
| Skenování | Barevné skenování |
| Skenování na | Soubor, Obrázek, E-mail Server, FTP, OCR, USB, E-mail |
| Rozlišení optického skenování | 1200 x 1200 DPI |
| Typ skeneru | Skener s automatickým podáváním dokumentů |
| Výstupní bitová hloubka (odstíny šedi) | 8 bit |
| Úrovně odstínu šedi | 256 |
| Barevná hloubka černobílého vstupu | 10 bit |
| Vstupní barevná hloubka | 30 bit |
| Ovladače skeneru | WIA, TWAIN, SANE |
| Funkce tisku plakátů | Ano |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 32 str. za minutu |
| Tisk více stránek na jeden list papíru | 2, 16, 4, 25, 9 |
| Rychlost oboustraného tisku (černá, normální kvalita, A4) | 16 str. za minutu |
| Funkce tisku N do 1 | Ano |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 8,5 s |
| Funkce tisku brožur | Ano |
| Tisk vodoznaku | Ano |
| Úsporný tisk | Ano |
| Funkce tisku ID | Ano |
| Duplexní tisk | Ano |
| Tisková technologie | Laser |
| Tisk | Černobílý tisk |
| Maximální rozlišení | 1200 x 1200 DPI |
| Oboustranné tiskové režimy | Automatický/manuální |
| Obsahuje síťovou šňůru | Ano |
| Cartridge součástí | Ano |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 700 str. |
| Varování | Výrobek vyžaduje speciální likvidaci, nevyhazujte jej do běžného odpadkového koše., Při manipulaci se zařízením buďte opatrní, může obsahovat části pod napětím., Vyhněte se kontaktu s tonerem, může dráždit pokožku a dýchací cesty. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Colour laser MFDs |
|---|---|
| Súly: | 14.41 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766831833 |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Mopria nyomtatási szolgáltatás, Apple AirPrint, Google Cloud Print, Brother iPrint és szkennelés |
| Kábelezési technológia: | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10 100 Mbps |
| Titkosítás/Biztonság: | SMTP-AUTH, SSL/TLS, APOP, SNMPv3 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| Kétoldalas funkciók: | Nyomtatás |
| Oldalleíró nyelv: | GDI |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Maximális havi terhelés: | 15000 oldal havonta |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,08 W |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | 470 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 43 Ny |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben: | 480 W |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód): | 4,1 W |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Szín: | Fekete |
| Kijelzősorok száma: | 2 sor |
| Kijelző: | LCD |
| Mélység: | 399 mm |
| Szélesség: | 410 mm |
| Súly: | 10,5 kg |
| Magasság: | 319 mm |
| Első másolat nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál): | 10 másodperc |
| Másolatok átméretezése: | 25–400% |
| Személyi igazolvány másolási funkció: | Igen |
| N az 1-ben másolási funkció: | Igen |
| Másolás: | Fekete-fehér másolás |
| Maximális másolási felbontás: | 600 x 600 DPI |
| Másolási sebesség (monokróm, normál minőség, A4): | 32 másolat percenként |
| Maximális példányszám: | 99 példány |
| N az 1-ben másolási funkció (N=): | 4, 2 |
| Hibajavító mód (ECM): | Igen |
| Modem sebessége: | 33,6 Kbps |
| Faxmemória: | 400 oldal. |
| Faxtovábbítás: | Igen |
| Faxok továbbítása ide:: | Fax, PC, Email |
| Faxolás: | Fekete-fehér faxolás |
| Média súlya a papírtálcában: | 60–163 g/m² |
| Média súlya, automatikus lapadagoló: | 60–105 g/m² |
| Egyedi médiahossz: | 127 - 355,6 mm |
| Többcélú tálca média súlya: | 60 - 230 g/m² |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Végrehajtó, Újrahasznosított papír, Fejléc, Sima papír |
| ISO B méretek (B0...B9): | B6, B5 |
| Egyedi média szélesség: | 76,2 - 215,9 mm |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A4, A6 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8.1, Windows 11, Windows 8, Windows 7 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 14,1 kg |
| Csomagolási mélység: | 517 mm |
| Csomag magassága: | 434 mm |
| Csomag szélessége: | 580 mm |
| USB-port: | Igen |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| Többcélú tálca kapacitása: | 1 lap |
| Többcélú tálca: | Igen |
| Papírtálca bemeneti kapacitása: 1: | 250 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 3 |
| Kézi adagoló: | Igen |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 120 lap |
| Automatikus adagoló kapacitása: | 50 lap |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF): | Igen |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 301 levél |
| Papírbemeneti típus: | Papírtálca |
| Hangnyomásszint (készenléti üzemmód): | 30 dB |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Hangnyomásszint (csendes üzemmód): | 44 dB |
| Hangnyomásszint (nyomtatás): | 66,3 dB |
| Belső memória: | 128 MB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10 - 32,5°C |
| Maximális szkennelési felbontás: | 19200 x 19200 DPI |
| Támogatott dokumentumformátumok: | |
| Szkennelési technológia: | FÁK |
| Támogatott képformátumok: | TIFF, JPEG, PNG |
| Kimeneti színmélység: | 24 bit |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Szkennelés ide:: | Fájl, Kép, E-mail szerver, FTP, OCR, USB, Email |
| Optikai szkennelési felbontás: | 1200 x 1200 DPI |
| Szkenner típusa: | Automatikus dokumentumadagoló szkenner |
| Kimeneti bitmélység (szürkeárnyalatos): | 8 bit |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 256 |
| A fekete-fehér bemenet színmélysége: | 10 bit |
| Beviteli színmélység: | 30 bit |
| Szkenner-illesztőprogramok: | WIA, KETTŐ, KOCSI |
| Poszternyomtatási funkció: | Igen |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 32 oldal percenként |
| Több oldal nyomtatása egyetlen papírlapra: | 2, 16, 4, 25, 9 |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 16 oldal percenként |
| N az 1-ben nyomtatási funkció: | Igen |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 8,5 másodperc |
| Füzetnyomtatási funkció: | Igen |
| Vízjel nyomtatás: | Igen |
| Gazdaságos nyomtatás: | Igen |
| Azonosító nyomtatási funkció: | Igen |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| Nyomtatás: | Fekete-fehér nyomtatás |
| Maximális felbontás: | 1200 x 1200 DPI |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Automata/manuális |
| Tartalmazza a tápkábelt: | Igen |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 700 oldal. |
| Figyelmeztetés: | A termék speciális ártalmatlanítást igényel, ne dobja a háztartási hulladékba., Legyen óvatos a készülék kezelésekor, mert áram alatt lévő alkatrészeket tartalmazhat., Kerülje a tonerrel való érintkezést, irritálhatja a bőrt és a légzőrendszert. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

