Brother MFC-B7810DW multifunkciós készülék
Kód: PERBROWLK0076
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother MFC-B7810DW multifunkciós készülék| Wi-Fi szabványok | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Kábelezési technológia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Igen |
| Kommunikáció | Wi-Fi |
| Mobil nyomtatási technológiák | Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás |
| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbps |
| Nyomtatópatronok száma | 4 |
| Kétoldalas funkciók | Nyomtatás, szkennelés, másolás, faxolás |
| PostScript betűtípusok | 158 |
| Skálázható betűtípusok száma | 89 |
| Ajánlott munkaterhelés | 0 - 6000 oldal havonta |
| Nyomtatóbetűtípusok | PCL, PostScript |
| PCL betűtípusok | 6 |
| Maximális havi terhelés | 80 000 oldal havonta |
| Digitális adó | Igen |
| Bittérképes betűtípusok száma | 2 |
| Oldalleíró nyelv | PCL 6, PCL 5, PostScript 3 |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás | 360 W |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód) | 1,44 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 47-63 Hz |
| Maximális energiafogyasztás | 530 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 26,2 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 1,44 W |
| Kijelző átlója | 10,9 cm (4,3") |
| Vezérlés típusa | Gombok, Érintés |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Színes kijelző | Igen |
| Szín | Szürke |
| Mélység | 399 mm |
| Magasság | 319 mm |
| Szélesség | 410 mm |
| Súly | 27,1 kg |
| Maximális példányszám | 9999 példány |
| Első másolat nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál) | 8,2 másodperc |
| Másolatok átméretezése | 25 - 400% |
| Maximális másolási méret | A4 |
| Másolás | Fekete-fehér másolás |
| Maximális másolási felbontás | 600 x 600 DPI |
| Kétoldalas másolás | Igen |
| Faxfelbontás (fekete-fehér) | 600 x 600 DPI |
| Faxkódolási módszerek | MMR, MR, JPEG, MH, JBIG |
| Kétoldalas faxolás | Igen |
| Faxok továbbítása ide: | Mappa, FTP, E-mail |
| Automatikus újrahívás | Igen |
| Faxtovábbítás | Igen |
| Autoredukció | Igen |
| Faxolás | Fekete-fehér faxolás |
| ISO A méretek (A0...A9) | A6, A4, A5 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Borítékok, Bankjegypapír, Újrahasznosított papír, Címkék, Sima papír, Nehéz papír, Vékony papír |
| Média súlya a papírtálcában | 60 - 216 g/m² |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| Egyedi média szélesség | 98 - 216 mm |
| Többcélú tálca média súlya | 60 - 216 g/m² |
| Média súlya, automatikus lapadagoló | 52 - 120 g/m² |
| ISO B méretek (B0...B9) | B6 |
| Egyedi médiahossz | 148 - 355 mm |
| Maximális nyomtatási méret | 216 x 356 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1, Windows 8 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008, Windows Server 2019, Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Csomag szélessége | 567 mm |
| Csomag magassága | 570 mm |
| Súly csomagolással együtt | 10,7 kg |
| Csomagolási mélység | 591 mm |
| USB-port | Igen |
| USB-csatlakozó | USB A típusú / USB B típusú |
| Közvetlen nyomtatás | Igen |
| Teljes bemeneti kapacitás | 150 lap |
| Automatikus adagoló kapacitása | 250 lap |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF) | Igen |
| Kézi adagoló | Igen |
| Többcélú tálca kapacitása | 1 lap |
| Teljes kimeneti kapacitás | 250 lap |
| Többcélú tálca | Igen |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Processzor órajelsebessége | 1200 MHz |
| Hangnyomásszint (nyomtatás) | 52 dB |
| Processzormagok száma | 4 |
| Hangnyomásszint (kétoldalas nyomtatás) | 53 dB |
| Beépített processzor | Igen |
| Belső memória | 2048 MB |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 10 - 32,2°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 15 - 80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10 - 32,2°C |
| Szkenner-illesztőprogramok | TWAIN, ICA, WIA |
| Támogatott dokumentumformátumok | XPS, PDF |
| Szkennelés ide: | USB, Hálózati mappa, E-mail, Fájl, FTP |
| Támogatott képformátumok | BMP, TIFF, JPEG, JPG |
| Szkenner típusa | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Maximális szkennelési terület | 216 x 297 mm |
| Szkennelés | Színes szkennelés |
| Optikai szkennelési felbontás (színes) | 600 x 600 ppi |
| Optikai szkennelési felbontás | 600 x 600 DPI |
| Kétoldalas szkennelés | Igen |
| Optikai szkennelési felbontás (fekete) | 600 x 600 ppi |
| Szkennelési technológia | FÁK |
| Kétoldalas szkennelési mód | Autó |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Autó |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 35 oldal percenként |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| N az 1-ben nyomtatási funkció | Igen |
| Vízjel nyomtatás | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 34 oldal percenként |
| Biztonságos nyomtatás | Igen |
| Nyomtatás | Fekete-fehér nyomtatás |
| Maximális felbontás | 1200 x 1200 DPI |
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| Füzetnyomtatási funkció | Igen |
| Nyomtatási felbontás (fekete) | 1200 x 1200 DPI |
| Tartalmazza a tápkábelt | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Mellékelt patronkapacitás (CMY) | 1500 oldal |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| A mellékelt patron (fekete) kapacitása | 1000 oldal |
| A patron mellékelve van | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Colour laser MFDs |
|---|---|
| Súly: | 15 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766831796 |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Kommunikáció: | Wi-Fi |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps |
| Nyomtatópatronok száma: | 4 |
| Kétoldalas funkciók: | Nyomtatás, Letapogatás, Másolat, Fax |
| PostScript betűtípusok: | 158 |
| Skálázható betűtípusok száma: | 89 |
| Ajánlott munkaterhelés: | 0 - 6000 oldal havonta |
| Nyomtatóbetűtípusok: | PCL, Utóirat |
| PCL betűtípusok: | 6 |
| Maximális havi terhelés: | 80 000 oldal havonta |
| Digitális adó: | Igen |
| Bittérképes betűtípusok száma: | 2 |
| Oldalleíró nyelv: | PCL 6, PCL 5, PostScript 3 |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | 360 W |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód): | 1,44 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 47-63 Hz |
| Maximális energiafogyasztás: | 530 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 26,2 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 1,44 W |
| Kijelző átlója: | 10,9 cm (4,3") |
| Vezérlés típusa: | Gombok, Érintés |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző: | LCD |
| Színes kijelző: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Mélység: | 399 mm |
| Magasság: | 319 mm |
| Szélesség: | 410 mm |
| Súly: | 27,1 kg |
| Maximális példányszám: | 9999 példány |
| Első másolat nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál): | 8,2 másodperc |
| Másolatok átméretezése: | 25–400% |
| Maximális másolási méret: | A4 |
| Másolás: | Fekete-fehér másolás |
| Maximális másolási felbontás: | 600 x 600 DPI |
| Kétoldalas másolás: | Igen |
| Faxfelbontás (fekete-fehér): | 600 x 600 DPI |
| Faxkódolási módszerek: | MRD, ÚR, JPEG, MH, JBIG |
| Kétoldalas faxolás: | Igen |
| Faxok továbbítása ide:: | Összetevő, FTP, Email |
| Automatikus újrahívás: | Igen |
| Faxtovábbítás: | Igen |
| Autoredukció: | Igen |
| Faxolás: | Fekete-fehér faxolás |
| ISO A méretek (A0...A9): | A6, A4, A5 |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Borítékok, Bankpapír, Újrahasznosított papír, Címkék, Sima papír, Nehéz papír, Vékony papír |
| Média súlya a papírtálcában: | 60 - 216 g/m² |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Egyedi média szélesség: | 98 - 216 mm |
| Többcélú tálca média súlya: | 60 - 216 g/m² |
| Média súlya, automatikus lapadagoló: | 52 - 120 g/m² |
| ISO B méretek (B0...B9): | B6 |
| Egyedi médiahossz: | 148 - 355 mm |
| Maximális nyomtatási méret: | 216 x 356 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1, Windows 8 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008, Windows Server 2019, Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Csomag szélessége: | 567 mm |
| Csomag magassága: | 570 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 10,7 kg |
| Csomagolási mélység: | 591 mm |
| USB-port: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB A típusú / USB B típusú |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 150 lap |
| Automatikus adagoló kapacitása: | 250 lap |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF): | Igen |
| Kézi adagoló: | Igen |
| Többcélú tálca kapacitása: | 1 lap |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 250 lap |
| Többcélú tálca: | Igen |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Processzor órajelsebessége: | 1200 MHz |
| Hangnyomásszint (nyomtatás): | 52 dB |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Hangnyomásszint (kétoldalas nyomtatás): | 53 dB |
| Beépített processzor: | Igen |
| Belső memória: | 2048 MB |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 10 - 32,2°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 15 - 80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10 - 32,2°C |
| Szkenner-illesztőprogramok: | KETTŐ, ICA, WIA |
| Támogatott dokumentumformátumok: | XPS, PDF |
| Szkennelés ide:: | USB, Hálózati mappa, Email, Fájl, FTP |
| Támogatott képformátumok: | BMP, TIFF, JPEG, JPG |
| Szkenner típusa: | Síkágyas és automatikus lapadagolós szkenner |
| Maximális szkennelési terület: | 216 x 297 mm |
| Szkennelés: | Színes szkennelés |
| Optikai szkennelési felbontás (színes): | 600 x 600 ppi |
| Optikai szkennelési felbontás: | 600 x 600 DPI |
| Kétoldalas szkennelés: | Igen |
| Optikai szkennelési felbontás (fekete): | 600 x 600 ppi |
| Szkennelési technológia: | FÁK |
| Kétoldalas szkennelési mód: | Autó |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Autó |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 35 oldal percenként |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| N az 1-ben nyomtatási funkció: | Igen |
| Vízjel nyomtatás: | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 34 oldal percenként |
| Biztonságos nyomtatás: | Igen |
| Nyomtatás: | Fekete-fehér nyomtatás |
| Maximális felbontás: | 1200 x 1200 DPI |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| Füzetnyomtatási funkció: | Igen |
| Nyomtatási felbontás (fekete): | 1200 x 1200 DPI |
| Tartalmazza a tápkábelt: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Mellékelt patronkapacitás (CMY): | 1500 oldal |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 1000 oldal |
| A patron mellékelve van: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

