Brother MFC-B7800DN multifunkciós készülék
Kód: PERBROWLK0081
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother MFC-B7800DN multifunkciós készülék| Wi-Fi | Nem |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Titkosítás/Biztonság | SSL/TLS, WPA2-PSK, WPA-PSK, 64 bites WEP, SSID, 128 bites WEP |
| Mobil nyomtatási technológiák | Brother iPrint és szkennelés, Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás, Brother Mobile Connect |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10 100 Mbps |
| Kábelezési technológia | 10/100Base-T(X) |
| Nyomtatópatronok száma | 1 |
| Maximális havi terhelés | 2500 oldal havonta |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Cserepatronok | Brother TNB023, Brother DR-B023 |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 43 Ny |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód) | 4,1 W |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben | 490 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Szín | Fekete |
| Kijelző átlója | 4,57 cm (1,8") |
| Kijelző | LCD |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Beépített kijelző | Igen |
| Magasság | 319 mm |
| Szélesség | 410 mm |
| Mélység | 399 mm |
| Súly | 12 kg |
| Szürkeárnyalatos szintek | 256 |
| Másolás | Fekete-fehér másolás |
| Másolási sebesség (monokróm, normál minőség, A4) | 34 másolat percenként |
| Kétoldalas másolás | Nem |
| Maximális másolási felbontás | 600 x 600 DPI |
| N az 1-ben másolási funkció | Igen |
| Szürkeárnyalatos színmélység | 8 bit |
| Automatikus újrahívás | Igen |
| Integrált faxkiszolgáló | Igen |
| Gyorshívó | Igen |
| Borítékméretek | Com-10, C5, Monarch, DL |
| Teljes kimeneti kapacitás | 120 lap |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Újrahasznosított papír, Borítékok, Címkék, Sima papír |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| ISO A méretek (A0...A9) | A5, A4, A6 |
| Automatikus adagoló kapacitása | 50 lap |
| Papírtálca bemeneti kapacitása: 1 | 250 lap |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF) | Igen |
| Kézi adagoló | Igen |
| Többcélú tálca média súlya | 60–105 g/m² |
| Média súlya a papírtálcában | 60 - 230 g/m² |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11 |
| Csomag szélessége | 580 mm |
| Csomagolási mélység | 517 mm |
| Csomag magassága | 434 mm |
| Súly csomagolással együtt | 14,5 kg |
| Közvetlen nyomtatás | Igen |
| USB-port | Igen |
| Beépített processzor | Igen |
| Belső memória | 256 MB |
| Processzor órajelsebessége | 576 MHz |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10 - 32,5°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi páratartalom-tartomány | 20–80% |
| Szkenner típusa | FÁK |
| Szkennelés | Fekete-fehér/színes szkennelés |
| Támogatott adatformátumok | JPEG, TIFF, PDF |
| Maximális szkennelési felbontás | 19200 x 19200 DPI |
| Szkennelési funkció | Automatikus igazítás |
| Szkennelési sebesség (fekete-fehér) | 22,5 oldal percenként |
| Szkennelési sebesség (színes) | 7,5 oldal percenként |
| Optikai szkennelési felbontás | 1200 x 1200 DPI |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 34 oldal percenként |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Nyomtatás | Fekete-fehér nyomtatás |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Füzetnyomtatási funkció | Igen |
| Típusstílusok támogatása | Postscript (66 méretezhető betűtípus), PCL (73 méretezhető betűtípus), 12 bitképes betűtípus |
| Papírméret | A4 |
| Rotációs nyomtatás | Igen |
| Poszternyomtatási funkció | Igen |
| Monokróm nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734) | 16 kép/perc |
| Mindkét oldal nyomtatható | Igen |
| Maximális felbontás | 1200 x 1200 DPI |
| Használati utasítás | Igen |
| Tartalmazza a tápkábelt | Igen |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Mellékelt illesztőprogramok | Igen |
| Jótállási jegy | Igen |
| A patron mellékelve van | Igen |
| A mellékelt patron (fekete) kapacitása | 1 oldal. |
| Mellékelt patronkapacitás (CMY) | 4 oldal. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Colour laser MFDs |
|---|---|
| Súly: | 14.9 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766831789 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Titkosítás/Biztonság: | SSL/TLS, WPA2-PSK, WPA-PSK, 64 bites WEP, SSID, 128 bites WEP |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Brother iPrint és szkennelés, Apple AirPrint, Mopria nyomtatási szolgáltatás, Brother Mobilkapcsolat |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10 100 Mbps |
| Kábelezési technológia: | 10/100Base-T(X) |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Maximális havi terhelés: | 2500 oldal havonta |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Cserepatronok: | Brother TNB023, Brother DR-B023 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 43 Ny |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód): | 4,1 W |
| Átlagos energiafogyasztás másolás közben: | 490 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Szín: | Fekete |
| Kijelző átlója: | 4,57 cm (1,8") |
| Kijelző: | LCD |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Magasság: | 319 mm |
| Szélesség: | 410 mm |
| Mélység: | 399 mm |
| Súly: | 12 kg |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 256 |
| Másolás: | Fekete-fehér másolás |
| Másolási sebesség (monokróm, normál minőség, A4): | 34 másolat percenként |
| Kétoldalas másolás: | Nem |
| Maximális másolási felbontás: | 600 x 600 DPI |
| N az 1-ben másolási funkció: | Igen |
| Szürkeárnyalatos színmélység: | 8 bit |
| Automatikus újrahívás: | Igen |
| Integrált faxkiszolgáló: | Igen |
| Gyorshívó: | Igen |
| Borítékméretek: | Com-10, C5, Uralkodó, DL |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 120 lap |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Újrahasznosított papír, Borítékok, Címkék, Sima papír |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A4, A6 |
| Automatikus adagoló kapacitása: | 50 lap |
| Papírtálca bemeneti kapacitása: 1: | 250 lap |
| Automatikus dokumentumadagoló (ADF): | Igen |
| Kézi adagoló: | Igen |
| Többcélú tálca média súlya: | 60–105 g/m² |
| Média súlya a papírtálcában: | 60 - 230 g/m² |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 |
| Csomag szélessége: | 580 mm |
| Csomagolási mélység: | 517 mm |
| Csomag magassága: | 434 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 14,5 kg |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| Beépített processzor: | Igen |
| Belső memória: | 256 MB |
| Processzor órajelsebessége: | 576 MHz |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10 - 32,5°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi páratartalom-tartomány: | 20–80% |
| Szkenner típusa: | FÁK |
| Szkennelés: | Fekete-fehér/színes szkennelés |
| Támogatott adatformátumok: | JPEG, TIFF, PDF |
| Maximális szkennelési felbontás: | 19200 x 19200 DPI |
| Szkennelési funkció: | Automatikus igazítás |
| Szkennelési sebesség (fekete-fehér): | 22,5 oldal percenként |
| Szkennelési sebesség (színes): | 7,5 oldal percenként |
| Optikai szkennelési felbontás: | 1200 x 1200 DPI |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 34 oldal percenként |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Nyomtatás: | Fekete-fehér nyomtatás |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Füzetnyomtatási funkció: | Igen |
| Típusstílusok támogatása: | Postscript (66 méretezhető betűtípus), PCL (73 méretezhető betűtípus), 12 bitképes betűtípus |
| Papírméret: | A4 |
| Rotációs nyomtatás: | Igen |
| Poszternyomtatási funkció: | Igen |
| Monokróm nyomtatási sebesség (ISO/IEC 24734): | 16 kép/perc |
| Mindkét oldal nyomtatható: | Igen |
| Maximális felbontás: | 1200 x 1200 DPI |
| Használati utasítás: | Igen |
| Tartalmazza a tápkábelt: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Mellékelt illesztőprogramok: | Igen |
| Jótállási jegy: | Igen |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 1 oldal. |
| Mellékelt patronkapacitás (CMY): | 4 oldal. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

