Brother HL-L2402D lézernyomtató 1200 x 1200 DPI A4
Kód: PERBRODLK0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother HL-L2402D lézernyomtató 1200 x 1200 DPI A4| Mobil nyomtatási technológiák | Brother iPrint és szkennelés |
| Wi-Fi | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Nyomtatópatronok száma | 1 |
| Maximális havi terhelés | 35000 oldal havonta |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás | 440 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energy Star tipikus energiafogyasztás (TEC) | 0,34 kWh/hét |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 43 Ny |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,08 W |
| Piaci kategória | Otthon és iroda |
| Beépített kijelző | Nem |
| Szín | Szürke, Nem |
| Szélesség | 356 mm |
| Mélység | 360 mm |
| Súly | 6 kg |
| Magasság | 183 mm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Bankjegypapír, Címkék, Sima papír, Vastag papír, Borítékok, Újrahasznosított papír, Vékony papír |
| Borítékméretek | C5, Monarch, DL, Com-10 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| Többcélú tálca média súlya | 60 - 230 g/m² |
| Média súlya a papírtálcában | 60–163 g/m² |
| Egyedi médiahossz | 127 - 355,6 mm |
| Egyedi média szélesség | 76,2 - 215,9 mm |
| ISO B méretek (B0...B9) | B6, B5 |
| ISO A méretek (A0...A9) | A5, A6, A4 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Súly csomagolással együtt | 8,2 kg |
| Csomagolási mélység | 283 mm |
| Csomag magassága | 519 mm |
| Csomag szélessége | 438 mm |
| Közvetlen nyomtatás | Igen |
| USB-port | Igen |
| Teljes kimeneti kapacitás | 150 lap |
| Teljes bemeneti kapacitás | 251 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Hangnyomásszint (nyomtatás) | 48 dB |
| Belső memória | 64 MB |
| Hangteljesítményszint (nyomtatás) | 65,6 dB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10 - 32,5°C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 35 - 80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 30 oldal percenként |
| Gazdaságos nyomtatás | Igen |
| Maximális felbontás | 1200 x 1200 DPI |
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 15 oldal percenként |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Automata/manuális |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség) | 8,5 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Füzetnyomtatási funkció | Igen |
| Vízjel nyomtatás | Igen |
| Több oldal nyomtatása egyetlen papírlapra | 4, 2, 8, 16, 6, 20, 25, 9 |
| Használati utasítás | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Jótállási jegy | Igen |
| A patron mellékelve van | Igen |
| A mellékelt patron (fekete) kapacitása | 700 oldal. |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal és nedvességgel való érintkezést., Csatlakoztassa a készüléket földelt elektromos aljzathoz., Működés közben ne takarja le a szellőzőnyílásokat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Laser printers |
|---|---|
| Súly: | 8.09 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766831208 |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Brother iPrint és szkennelés |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Maximális havi terhelés: | 35000 oldal havonta |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | 440 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energy Star tipikus energiafogyasztás (TEC): | 0,34 kWh/hét |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 43 Ny |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,08 W |
| Piaci kategória: | Otthon és iroda |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Szín: | Szürke, Nem |
| Szélesség: | 356 mm |
| Mélység: | 360 mm |
| Súly: | 6 kg |
| Magasság: | 183 mm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Bankpapír, Címkék, Sima papír, Vastag papír, Borítékok, Újrahasznosított papír, Vékony papír |
| Borítékméretek: | C5, Uralkodó, DL, Com-10 |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| Többcélú tálca média súlya: | 60 - 230 g/m² |
| Média súlya a papírtálcában: | 60–163 g/m² |
| Egyedi médiahossz: | 127 - 355,6 mm |
| Egyedi média szélesség: | 76,2 - 215,9 mm |
| ISO B méretek (B0...B9): | B6, B5 |
| ISO A méretek (A0...A9): | A5, A6, A4 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 8,2 kg |
| Csomagolási mélység: | 283 mm |
| Csomag magassága: | 519 mm |
| Csomag szélessége: | 438 mm |
| Közvetlen nyomtatás: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 150 lap |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 251 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Hangnyomásszint (nyomtatás): | 48 dB |
| Belső memória: | 64 MB |
| Hangteljesítményszint (nyomtatás): | 65,6 dB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10 - 32,5°C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 35 - 80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 30 oldal percenként |
| Gazdaságos nyomtatás: | Igen |
| Maximális felbontás: | 1200 x 1200 DPI |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 15 oldal percenként |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Automata/manuális |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 8,5 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Füzetnyomtatási funkció: | Igen |
| Vízjel nyomtatás: | Igen |
| Több oldal nyomtatása egyetlen papírlapra: | 4, 2, 8, 16, 6, 20, 25, 9 |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Jótállási jegy: | Igen |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 700 oldal. |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal és nedvességgel való érintkezést., Csatlakoztassa a készüléket egy földelt elektromos aljzathoz., Működés közben ne takarja le a szellőzőnyílásokat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

