Brother HL-1230W nyomtató
Kód: PERBRODLK0041
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother HL-1230W nyomtató| Wi-Fi | Igen |
| Mobil nyomtatási technológiák | Apple AirPrint |
| Menedzsment protokollok | SNMP V1/V2c/V3, HTTP/HTTPS |
| Nyomtatópatronok száma | 1 |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás | 380 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 40 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,28 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Piaci kategória | Otthon és iroda |
| Beépített kijelző | Nem |
| Szín | Fehér, Nem |
| Magasság | 238 mm |
| Szélesség | 340 mm |
| Súly | 4,6 kg |
| Mélység | 189 mm |
| ISO A méretek (A0...A9) | A4, A5 |
| Egyedi médiahossz | 127 - 356 mm |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret | A4 |
| ISO B méretek (B0...B9) | B5 |
| Egyedi média szélesség | 76 - 216 mm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok | Vékony papír |
| Média súlya a papírtálcában | 65 - 105 g/m² |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11 |
| Közvetlen nyomtatás | Nem |
| USB-port | Igen |
| Teljes bemeneti kapacitás | 150 lap |
| Teljes kimeneti kapacitás | 50 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen | 1 |
| Belső memória | 64 MB |
| Hangnyomásszint (nyomtatás) | 51 dB |
| Hangteljesítményszint (nyomtatás) | 66,5 dB |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10 - 32,5°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | -20 - 80% |
| Maximális felbontás | 2400 x 600 DPI |
| Gazdaságos nyomtatás | Igen |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4) | 20 oldal percenként |
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség) | 10 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási módok | Kézikönyv |
| Füzetnyomtatási funkció | Nem |
| Használati utasítás | Igen |
| A patron mellékelve van | Igen |
| Jótállási jegy | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete) | 1000 oldal |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Laser printers |
|---|---|
| Súly: | 5.7 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766835657 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Mobil nyomtatási technológiák: | Apple AirPrint |
| Menedzsment protokollok: | SNMP V1/V2c/V3, HTTP/HTTPS |
| Nyomtatópatronok száma: | 1 |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Átlagos nyomtatási energiafogyasztás: | 380 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 40 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,28 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Piaci kategória: | Otthon és iroda |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Szín: | Fehér, Nem |
| Magasság: | 238 mm |
| Szélesség: | 340 mm |
| Súly: | 4,6 kg |
| Mélység: | 189 mm |
| ISO A méretek (A0...A9): | A4, A5 |
| Egyedi médiahossz: | 127 - 356 mm |
| Maximális ISO A-sorozatú papírméret: | A4 |
| ISO B méretek (B0...B9): | B5 |
| Egyedi média szélesség: | 76 - 216 mm |
| A papírtálcában lévő médiatípusok: | Vékony papír |
| Média súlya a papírtálcában: | 65 - 105 g/m² |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 |
| Közvetlen nyomtatás: | Nem |
| USB-port: | Igen |
| Teljes bemeneti kapacitás: | 150 lap |
| Teljes kimeneti kapacitás: | 50 lap |
| Bemeneti tálcák száma összesen: | 1 |
| Belső memória: | 64 MB |
| Hangnyomásszint (nyomtatás): | 51 dB |
| Hangteljesítményszint (nyomtatás): | 66,5 dB |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10 - 32,5°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | -20 - 80% |
| Maximális felbontás: | 2400 x 600 DPI |
| Gazdaságos nyomtatás: | Igen |
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, normál minőség, A4): | 20 oldal percenként |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| Első oldal nyomtatási ideje (fekete-fehér, normál minőség): | 10 másodperc |
| Kétoldalas nyomtatás: | Igen |
| Kétoldalas nyomtatási módok: | Kézikönyv |
| Füzetnyomtatási funkció: | Nem |
| Használati utasítás: | Igen |
| A patron mellékelve van: | Igen |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| A mellékelt patron kapacitása (fekete): | 1000 oldal |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

