Bialetti DCDESIGN08 hőelvezető diffúzor 1 darab
Kód: AGABLTAKO0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bialetti DCDESIGN08 hőelvezető diffúzor 1 darab| Főzőlapokhoz alkalmas | Indukció |
| Akasztóhurok | Igen |
| Anyag | Fém |
| Szín | Fekete |
| Felület típusa | Szilárd |
| Nyél anyaga | Bakelit |
| Hossz | 245 mm |
| Átmérő | 13 cm |
| Szélesség | 130 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | General purpose accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.324 kg |
| EAN vonalkód: | 8002617007412 |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Indukció |
| Akasztóhurok: | Igen |
| Anyag: | Fém |
| Szín: | Fekete |
| Felület típusa: | Szilárd |
| Nyél anyaga: | Bakelit |
| Hossz: | 245 mm |
| Átmérő: | 13 cm |
| Szélesség: | 130 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

