ASUS TUF Gaming H1 Gen II fejhallgató mikrofonnal Vezetékes Fejre helyezhető Játékos USB A-típusú Fekete
Kód: GAMASUSLU0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF Gaming H1 Gen II fejhallgató mikrofonnal Vezetékes Fejre helyezhető Játékos USB A-típusú Fekete| USB Type-C töltőport | Nem |
| USB tápellátás | Nem |
| Súly | 297 g |
| Csomagolási mélység | 111 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 507 g |
| Csomag magassága | 236 mm |
| USB-csatlakozó | USB A-típusú |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Virtuális surround hangzás | Igen |
| Virtuális környezeti technológia | Virtuális 7.1-es surround hangzás |
| Ajánlott felhasználás | Játék |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Vezérlőegység típusa | Kábeles vezérlőegység |
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Fejhallgató típusa | Térhatású |
| Csuklós | Nem |
| Szín | Fekete |
| Viselési stílus | A fej felett |
| LED-jelzők | Igen |
| Kompatibilis termékek | PC, PlayStation® 5.4 |
| Jótállási jegy | Igen |
| Hálózati adapter | Nem |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mágnes típusa | Neofumed-szulfát |
| Egységvezérlő | 4 cm |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Impedancia | 32 ohm |
| Mikrofon érzékenysége | -24dB |
| Irányított mikrofon típusa | Egyirányú |
| Mikrofonfrekvencia | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofon típusa | Fellendülés |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.52 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387671832 |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| USB tápellátás: | Nem |
| Súly: | 297 g |
| Csomagolási mélység: | 111 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 507 g |
| Csomag magassága: | 236 mm |
| USB-csatlakozó: | USB A-típusú |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Virtuális surround hangzás: | Igen |
| Virtuális környezeti technológia: | Virtuális 7.1-es surround hangzás |
| Ajánlott felhasználás: | Játék |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Vezérlőegység típusa: | Kábeles vezérlőegység |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású |
| Csuklós: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| LED-jelzők: | Igen |
| Kompatibilis termékek: | PC, PlayStation® 5.4 |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mágnes típusa: | Neofumed-szulfát |
| Egységvezérlő: | 4 cm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Impedancia: | 32 ohm |
| Mikrofon érzékenysége: | -24dB |
| Irányított mikrofon típusa: | Egyirányú |
| Mikrofonfrekvencia: | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofon típusa: | Fellendülés |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

