ASUS MD105 MOUSE/VT-GN egér Univerzális jobbkezes RF vezeték nélküli + Bluetooth 2400 DPI
Kód: PERASUMYS0083
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS MD105 MOUSE/VT-GN egér Univerzális jobbkezes RF vezeték nélküli + Bluetooth 2400 DPI| Energiafogyasztás | 12 mA |
| Tápegység | Akkumulátor |
| USB Type-C töltőport | Nem |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | AA |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Hüvelykujj-támasz | Igen |
| Anyag | Politetrafluoretilén (PTFE) |
| Szín | Fehér |
| Formátum | Jobbkezeseknek |
| Vevő súlya | 1,6 gramm |
| Vevő mélysége | 1,88 cm |
| Vevő szélessége | 1,42 cm |
| Vevő magassága | 6,25 mm |
| Magasság | 43 mm |
| Súly | 66 g |
| Szélesség | 72 mm |
| Mélység | 110 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–85% |
| Használati utasítás | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Vevő | Igen |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Cél | Egyetemes |
| Menet típusa | Kerekek |
| Felvételi érzékenységi módok száma | 3 |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Mozgásfelbontás | 2400 DPI |
| Görgők száma | 1 |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.19 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636125413 |
| Energiafogyasztás: | 12 mA |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Hüvelykujj-támasz: | Igen |
| Anyag: | Politetrafluoretilén (PTFE) |
| Szín: | Fehér |
| Formátum: | Jobbkezeseknek |
| Vevő súlya: | 1,6 gramm |
| Vevő mélysége: | 1,88 cm |
| Vevő szélessége: | 1,42 cm |
| Vevő magassága: | 6,25 mm |
| Magasság: | 43 mm |
| Súly: | 66 g |
| Szélesség: | 72 mm |
| Mélység: | 110 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–85% |
| Használati utasítás: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Vevő: | Igen |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Cél: | Egyetemes |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Felvételi érzékenységi módok száma: | 3 |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Mozgásfelbontás: | 2400 DPI |
| Görgők száma: | 1 |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

