ASUS MD100 egér Jobb- és balkezes felhasználóknak RF vezeték nélküli + Bluetooth Optikai 1600 DPI
Kód: PERASUMYS0074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS MD100 egér Jobb- és balkezes felhasználóknak RF vezeték nélküli + Bluetooth Optikai 1600 DPI| Akkumulátor élettartama | 12 hónap(ok) |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | AA |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín | Kék |
| Vevő mélysége | 1,2 cm |
| Magasság | 27,8 mm |
| Vevő szélessége | 1,89 cm |
| Vevő magassága | 4,5 mm |
| Mélység | 107 mm |
| Súly | 56 g |
| Szélesség | 60 mm |
| Vevő súlya | 1,6 gramm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | MacOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Összeg | 1 |
| Cél | Hivatal |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Görgők száma | 1 |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Mozgásfelbontás | 1600 DPI |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban) | 10 |
| Menet típusa | Kerekek |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Felvételi érzékenységi módok száma | 3 |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Bármilyen felületen működik | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.21 kg |
| EAN vonalkód: | 4711081303831 |
| Akkumulátor élettartama: | 12 hónap(ok) |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín: | Kék |
| Vevő mélysége: | 1,2 cm |
| Magasság: | 27,8 mm |
| Vevő szélessége: | 1,89 cm |
| Vevő magassága: | 4,5 mm |
| Mélység: | 107 mm |
| Súly: | 56 g |
| Szélesség: | 60 mm |
| Vevő súlya: | 1,6 gramm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Összeg: | 1 |
| Cél: | Hivatal |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Görgők száma: | 1 |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Mozgásfelbontás: | 1600 DPI |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban): | 10 |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Felvételi érzékenységi módok száma: | 3 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Bármilyen felületen működik: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

