ASUS Fragrance Mouse MD101 egér Kezdőlap Jobbkezes és balkezeseknek RF vezeték nélküli + Bluetooth Optikai 2400 DPI
Kód: PERASUMYS0084
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS Fragrance Mouse MD101 egér Kezdőlap Jobbkezes és balkezeseknek RF vezeték nélküli + Bluetooth Optikai 2400 DPI| Akkumulátor élettartama | 12 hónap(ok) |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | AA, alkáli elem |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Szín | Fehér |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Magasság | 40,2 mm |
| Súly | 66 g |
| Mélység | 62,4 mm |
| Szélesség | 103,6 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban) | 10 |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Görgők száma | 1 |
| Csendes kattanás | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Cél | Otthon |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Gombok száma | 3 |
| Mozgásfelbontás | 2400 DPI |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Menet típusa | Kerekek |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.24 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387343654 |
| Akkumulátor élettartama: | 12 hónap(ok) |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | AA, Lúgos |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Szín: | Fehér |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Magasság: | 40,2 mm |
| Súly: | 66 g |
| Mélység: | 62,4 mm |
| Szélesség: | 103,6 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban): | 10 |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Görgők száma: | 1 |
| Csendes kattanás: | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Cél: | Otthon |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Gombok száma: | 3 |
| Mozgásfelbontás: | 2400 DPI |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

