Armac UPS OFFICE LINE-INTERACTIVE O/650F/LCD
Kód: ZSIARMUPS0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Armac UPS OFFICE LINE-INTERACTIVE O/650F/LCD| Válasz | 2–6 ms |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum) | 255V |
| Bemeneti frekvencia | 45–65 Hz |
| Hullám | Szinusz |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum) | 145V |
| Automatikus újraindítás | Igen |
| Zajszint | 45 dB |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR) | Igen |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.) | 195 V |
| Kimeneti kapacitás (VA) | 650 VA |
| Szünetmentes tápegység kategóriák | Vonal-interaktív |
| Kimeneti frekvencia | 50 Hz |
| Kimeneti feszültség | 230V |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.) | 290V |
| Kimeneti teljesítmény | 390 W |
| Áramvédelmi elemek | Túlterhelés, Rövidzárlatvédelem, Rövidzárlat, Akkumulátor lemerülése, Bemeneti biztosíték |
| Beépített kijelző | LCD |
| Szín | Fekete |
| Formátum | Torony |
| Súly | 4,6 gramm |
| Szélesség | 85 mm |
| Magasság | 141 mm |
| Mélység | 305 mm |
| Hálózati aljzatok típusai | F típus |
| USB-port | Igen |
| RJ-45 portok száma | 2 |
| Aljzatok száma | 2 hálózati aljzat/hálózati aljzat |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–45 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Akkumulátor típusa | Karbantartásmentes, ólom-savas (AGM) akkumulátor |
| Akkumulátor újratöltési ideje (90%-ra) | 6 óra |
| Tipikus áthidalási idő fél terhelésnél | 20 perc |
| Tipikus áthidalási idő teljes terhelés mellett | 3 perc |
| Akkumulátor feszültsége | 12 V |
| Hidegindítás | Igen |
| Automatikus akkumulátorteszt | Igen |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor kapacitása | 7 Ah |
| USB-kábel mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 5.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969406627 |
| Válasz: | 2–6 ms |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum): | 255V |
| Bemeneti frekvencia: | 45–65 Hz |
| Hullám: | Szinusz |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | 145V |
| Automatikus újraindítás: | Igen |
| Zajszint: | 45 dB |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR): | Igen |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.): | 195 V |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 650 VA |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Vonal-interaktív |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Kimeneti feszültség: | 230V |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 290V |
| Kimeneti teljesítmény: | 390 W |
| Áramvédelmi elemek: | Túlzott terhelés, Rövidzárlatvédelem, Rövidzár, Akkumulátor lemerülése, Bemeneti biztosíték |
| Beépített kijelző: | LCD |
| Szín: | Fekete |
| Formátum: | Torony |
| Súly: | 4,6 gramm |
| Szélesség: | 85 mm |
| Magasság: | 141 mm |
| Mélység: | 305 mm |
| Hálózati aljzatok típusai: | F típus |
| USB-port: | Igen |
| RJ-45 portok száma: | 2 |
| Aljzatok száma: | 2 hálózati aljzat/hálózati aljzat |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–45 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Akkumulátor típusa: | Karbantartásmentes, ólom-savas (AGM) akkumulátor |
| Akkumulátor újratöltési ideje (90%-ra): | 6 óra |
| Tipikus áthidalási idő fél terhelésnél: | 20 perc |
| Tipikus áthidalási idő teljes terhelés mellett: | 3 perc |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Hidegindítás: | Igen |
| Automatikus akkumulátorteszt: | Igen |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor kapacitása: | 7 Ah |
| USB-kábel mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

