Apple MQGH2ZM/A Lightning kábel 2 m fehér
Kód: KBAAPPUSB0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Apple MQGH2ZM/A Lightning kábel 2 m fehér| 1. csatlakozó | Villám |
| Csatlakozó neme 2 | Férfi |
| 2. csatlakozó | USB-C |
| Csatlakozó neme 1 | Férfi |
| 1. csatlakozóformátum | Közvetlen |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Szín | Fehér |
| 2. csatlakozóformátum | Közvetlen |
| Magasság | 66 mm |
| Mélység | 54 mm |
| Szélesség | 20 mm |
| Súly | 90 g |
| Súly csomagolással együtt | 103,5 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomag magassága | 82 mm |
| Csomag szélessége | 25 mm |
| Csomagolási mélység | 68 mm |
| Harmonizált Rendszerkód | 85177900 |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki a kábelt hosszabb ideig nedvességnek., Kerülje a kábel hajlítását vagy túlzott csavarását., Ne használja a kábelt, ha láthatóan sérült. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | USB cables |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 190198496201 |
| 1. csatlakozó: | Villám |
| Csatlakozó neme 2: | Férfi |
| 2. csatlakozó: | USB-C |
| Csatlakozó neme 1: | Férfi |
| 1. csatlakozóformátum: | Közvetlen |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Szín: | Fehér |
| 2. csatlakozóformátum: | Közvetlen |
| Magasság: | 66 mm |
| Mélység: | 54 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| Súly: | 90 g |
| Súly csomagolással együtt: | 103,5 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomag magassága: | 82 mm |
| Csomag szélessége: | 25 mm |
| Csomagolási mélység: | 68 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85177900 |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a kábelt hosszabb ideig nedvességnek., Kerülje a kábel hajlítását vagy túlzott csavarását., Ne használja a kábelt, ha láthatóan sérült. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

