Activejet AMY-W390 USB vezetékes fűthető egér
Kód: PERACJMYS0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AMY-W390 USB vezetékes fűthető egér| Tápegység | Kábel |
| Energiafogyasztás | 100mA |
| Háttérvilágítás színe | Sárga, piros, narancssárga |
| Hőmérséklet (min.) | 30°C |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 3 |
| Világítás | Igen |
| Hőmérséklet (maximum) | 40°C |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Világítás típusa | JÉG |
| Bemelegítő funkció | Igen |
| Háttérvilágítás színeinek száma | 7 |
| Szín | Fekete |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Szélesség | 64 mm |
| Mélység | 119 mm |
| Magasság | 37,5 mm |
| Súly | 105 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Letapogatási sebesség | 125 |
| Testreszabható érzékelési érzékenység | Igen |
| Mozgásfelbontás | 2000 DPI |
| Felvételi érzékenységi módok száma | 3 |
| Válasz | 8 ms |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Cél | Játék |
| Görgők száma | 1 |
| Gombok száma | 4 |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Menet típusa | Kerekek |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Beépített memória | Igen |
| Beépített memóriakapacitás | 32 KB |
| Terméktípus | Vezetékes egér |
| Görgő | Igen |
| Eszközinterfész | USB A-típusú |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Testreszabható súly | Nem |
| Kábel tulajdonságai | Vezetékes |
| Kábelhossz | 1,5 méter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.115 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443392064 |
| Tápegység: | Kábel |
| Energiafogyasztás: | 100mA |
| Háttérvilágítás színe: | Borostyán, Piros, Narancs |
| Hőmérséklet (min.): | 30°C |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 3 |
| Világítás: | Igen |
| Hőmérséklet (maximum): | 40°C |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Világítás típusa: | JÉG |
| Bemelegítő funkció: | Igen |
| Háttérvilágítás színeinek száma: | 7 |
| Szín: | Fekete |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Szélesség: | 64 mm |
| Mélység: | 119 mm |
| Magasság: | 37,5 mm |
| Súly: | 105 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Letapogatási sebesség: | 125 |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Mozgásfelbontás: | 2000 DPI |
| Felvételi érzékenységi módok száma: | 3 |
| Válasz: | 8 ms |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Cél: | Játék |
| Görgők száma: | 1 |
| Gombok száma: | 4 |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Beépített memória: | Igen |
| Beépített memóriakapacitás: | 32 KB |
| Terméktípus: | Vezetékes egér |
| Görgő: | Igen |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Testreszabható súly: | Nem |
| Kábel tulajdonságai: | Vezetékes |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

