Zyxel USGFLEX200H 5 Gbit/s hardveres tűzfal
Kód: ROUZYXFIR0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel USGFLEX200H 5 Gbit/s hardveres tűzfal| Wi-Fi | Nem |
| Szélesség | 427 mm |
| Magasság | 73 mm |
| Mélység | 247 mm |
| Tűzfal teljesítménye | 5000 Mbps |
| Titkosítás/biztonság | SSL/TLS |
| Tűzfal biztonság | Igen |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 1000 Mbps, 10 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 8 |
| LED-jelzők | Igen |
| Platformkezelés | uOS |
| Maximális átviteli sebesség | 5 Gbps |
| Tűzfal átviteli sebessége | 5 Gbps |
| Tűzfal átviteli sebessége | 5000 megapixel/perc |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Firewalls and security gateways |
|---|---|
| Súly: | 2.44 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937622764 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Szélesség: | 427 mm |
| Magasság: | 73 mm |
| Mélység: | 247 mm |
| Tűzfal teljesítménye: | 5000 Mbps |
| Titkosítás/Biztonság: | SSL/TLS |
| Tűzfal biztonság: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps, 10 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 8 |
| LED-jelzők: | Igen |
| Platformkezelés: | uOS |
| Maximális átviteli sebesség: | 5 Gbps |
| Tűzfal átviteli sebessége: | 5000 megapixel/perc |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

