Zyxel USG FLEX 700H hardwarový firewall 15 Gbit/s
Kód: ROUZYXFIR0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel USG FLEX 700H hardwarový firewall 15 Gbit/s| Počet VLANs | 128 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní proud | 2 A |
| Maximální spotřeba energie | 86,7 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100-240 V |
| Instalace do racku | Ano |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 43,5 mm |
| Hmotnost | 3,14 kg |
| Hloubka | 250 mm |
| Šířka balení | 512 mm |
| Hloubka balení | 162 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,9 kg |
| Výška balení | 395 mm |
| Osvědčení o udržitelnosti | CE, Směrnice pro nízké napětí (LVD), BSMI, Federální komunikační komise (FCC) |
| Průchodnost VPN | 3000 Mbit/s |
| Výkon firewallu | 15000 Mbit/s |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 10, 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 12 |
| Konzolový port | RJ-45 |
| Počet slotů modulu SFP+ | 2 |
| Technologie propojení | Kabel |
| Tepelné vyzařování | 235 BTU/h |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -30 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Dodávané kabely | Výkon |
| IPS/IDS propustnost | 6300 Mbit/s |
| Průchodnost firewallu | 15 Gbit/s |
| Propustnost VPN | 3 Gbit/s |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Firewalls and security gateways |
|---|---|
| Súly: | 4.56 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937622870 |
| Počet VLANs: | 128 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Vstupní proud: | 2 A |
| Maximální spotřeba energie: | 86,7 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100-240 V |
| Instalace do racku: | Ano |
| Šířka: | 430 mm |
| Výška: | 43,5 mm |
| Hmotnost: | 3,14 kg |
| Hloubka: | 250 mm |
| Šířka balení: | 512 mm |
| Hloubka balení: | 162 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 4,9 kg |
| Výška balení: | 395 mm |
| Osvědčení o udržitelnosti: | CE, Směrnice pro nízké napětí (LVD), BSMI, Federální komunikační komise (FCC) |
| Průchodnost VPN: | 3000 Mbit/s |
| Výkon firewallu: | 15000 Mbit/s |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 100, 10, 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 12 |
| Konzolový port: | RJ-45 |
| Počet slotů modulu SFP+: | 2 |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Tepelné vyzařování: | 235 BTU/h |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -30 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 10 - 90% |
| Dodávané kabely: | Výkon |
| IPS/IDS propustnost: | 6300 Mbit/s |
| Průchodnost firewallu: | 15 Gbit/s |
| Propustnost VPN: | 3 Gbit/s |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

