Zyxel USG FLEX 100H hardveres tűzfal 3 Gbit/s
Kód: ROUZYXFIR0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel USG FLEX 100H hardveres tűzfal 3 Gbit/s| VPN alagutak száma | 50 |
| VLAN-ok száma | 16 |
| Bemeneti áram | 2 A |
| DC bemeneti feszültség | 12 V |
| Maximális energiafogyasztás | 17W |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, BSMI, Kisfeszültségű irányelv (LVD), Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Súly | 1,04 kg |
| Szélesség | 216 mm |
| Magasság | 33 mm |
| Mélység | 143 mm |
| Csomag magassága | 189 mm |
| Csomagolási mélység | 99 mm |
| Csomag szélessége | 278 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,62 kg |
| Tűzfal teljesítménye | 3000 Mbps |
| VPN átviteli sebesség | 750 Mbps |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 10, 1000 Mbps |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 8 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Konzolport | RJ-45 |
| Hősugárzás | 40 365 BTU/óra |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 70 °C |
| Mellékelt kábelek | Teljesítmény |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket - fennáll a készülék károsodásának veszélye. |
| Tűzfal átviteli sebessége | 3 Gbps |
| IPS/IDS átviteli sebesség | 1500 Mbps |
| VPN átviteli sebesség | 0,75 Gbps |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Firewalls and security gateways |
|---|---|
| Súly: | 1.58 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937622429 |
| VPN alagutak száma: | 50 |
| VLAN-ok száma: | 16 |
| Bemeneti áram: | 2 A |
| DC bemeneti feszültség: | 12 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 17W |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, BSMI, Alacsony feszültségű irányelv (LVD), Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Súly: | 1,04 kg |
| Szélesség: | 216 mm |
| Magasság: | 33 mm |
| Mélység: | 143 mm |
| Csomag magassága: | 189 mm |
| Csomagolási mélység: | 99 mm |
| Csomag szélessége: | 278 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,62 kg |
| Tűzfal teljesítménye: | 3000 Mbps |
| VPN átviteli sebesség: | 0,75 Gbps |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 Mbps |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 8 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Konzolport: | RJ-45 |
| Hősugárzás: | 40 365 BTU/óra |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 70 °C |
| Mellékelt kábelek: | Teljesítmény |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket - fennáll a készülék károsodásának veszélye. |
| Tűzfal átviteli sebessége: | 3 Gbps |
| IPS/IDS átviteli sebesség: | 1500 Mbps |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

