ZTE MF258 + Z1200 router
Kód: KILZTEROU0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE MF258 + Z1200 router| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100, 1000 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| VPN áteresztés | Igen |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Szín | Fehér |
| Terméktípus | Készlet |
| Antenna típusa | Külső |
| Nyereség | 9 dBi |
| Tűzfal | Igen |
| Titkosítás/biztonság | WPA2-PSK, AES, WPA-PSK |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| SIM-kártyahely | Igen |
| Üzemi hőmérséklet | 0°C ~ +40°C |
| Páratartalom (maximum) | 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| A csomag tartalma | Rögzítőelemek, Tápegység, Router, LAN-kábel, Külső antenna x 1 |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek., Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek. |
| WAN-kapcsolat típusa | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Igen |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) szabványok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| Súly: | 3.082 kg |
| EAN vonalkód: | 5902002371049 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 1000 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| VPN áteresztés: | Igen |
| Kimeneti feszültség: | 12 V |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Szín: | Fehér |
| Terméktípus: | Készlet |
| Antenna típusa: | Külső |
| Nyereség: | 9 dBi |
| Tűzfal: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, AES, WPA-PSK |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ +40°C |
| Páratartalom (maximum): | 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| A csomag tartalma: | Rögzítőelemek, Áramforrás, Router, LAN-kábel, 1 db külső antenna |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket saját kezűleg, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek., Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek. |
| WAN-kapcsolat típusa: | RJ-45 |
| Ethernet WAN: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

