ZTE MC889A Pro ODU - kültéri router
Kód: KILZTER4G0067
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE MC889A Pro ODU - kültéri router| Processzor modell | Snapdragon X65 |
| Processzor típusa | Qualcomm |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| MIMO típus | 4x4 |
| Moduláció | 256-QAM |
| Maximális WLAN átviteli sebesség | 4300 Mbps |
| KÍVÜL | Igen |
| Maximális hőmérséklet | 60°C |
| Minimális üzemi hőmérséklet | -40°C |
| Falra szerelhető | Igen |
| Terméktípus | Külső router |
| Szín | Fehér |
| LED-jelzők | Teljesítmény |
| Szélesség | 180 mm |
| Mélység | 70 mm |
| Súly | 1,7 kg |
| Magasság | 300 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 3.804 kg |
| EAN vonalkód: | 6902176109881 |
| Processzor modell: | Snapdragon X65 |
| Processzor típusa: | Qualcomm |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| MIMO típus: | 4x4 |
| Moduláció: | 256-QAM |
| Maximális WLAN átviteli sebesség: | 4300 Mbps |
| KÍVÜL: | Igen |
| Maximális hőmérséklet: | 60°C |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | -40°C |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Terméktípus: | Külső router |
| Szín: | Fehér |
| LED-jelzők: | Teljesítmény |
| Szélesség: | 180 mm |
| Mélység: | 70 mm |
| Súly: | 1,7 kg |
| Magasság: | 300 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

