ZTE G51F 5G MC7510 router
Kód: KILZTER4G0092
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE G51F 5G MC7510 router| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| LED-jelzők | Igen |
| Szín | Fehér |
| Eszköztípus | Router |
| Magasság | 235 mm |
| Szélesség | 142 mm |
| Mélység | 48 mm |
| RJ-45 portok száma | 1 |
| SIM-kártyahely | Igen |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Beépített processzor | Igen |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| A készlet tartalma | Tápegység x1, Garanciajegy, Felhasználói kézikönyv |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | IEEE 802.11be |
| Wi-Fi frekvencia | 2,4 GHz / 5 GHz |
| MU-MIMO technológia | Igen |
| 4G | Igen |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| SIM-kártyák száma | 1 |
| 5G | Igen |
| 5G sávok | 1./3./7./8./20./28./38./40./75./77./78. számú |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 1.772 kg |
| EAN vonalkód: | 6902176154416 |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Eszköztípus: | Router |
| Magasság: | 235 mm |
| Szélesség: | 142 mm |
| Mélység: | 48 mm |
| RJ-45 portok száma: | 1 |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Beépített processzor: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| A készlet tartalma: | 1 db tápegység, Jótállási jegy, Felhasználói kézikönyv |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket saját kezűleg, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | IEEE 802.11be |
| Wi-Fi frekvencia: | 2,4 GHz / 5 GHz |
| MU-MIMO technológia: | Igen |
| 4G: | Igen |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| SIM-kártyák száma: | 1 |
| 5G: | Igen |
| 5G sávok: | 1./3./7./8./20./28./38./40./75./77./78. számú |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

