Ubiquiti U7 Pro Wall 5700 Mbit/s fehér, Power over Ethernet (PoE) támogatással
Kód: SWFUBQACC0034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti U7 Pro Wall Router 5700 Mbit/s fehér, Power over Ethernet (PoE) támogatással| Térbeli áramlatok | 6 |
| 5 GHz | Igen |
| MIMO típus | Többfelhasználós MIMO |
| KÍVÜL | Igen |
| VLAN-támogatás | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 2500 Mbps |
| Frekvenciasáv | 2,4–6 GHz |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3at, IEEE 802.11be, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b szabványok |
| Adatátviteli sebesség | 5764 Mbps |
| 2,4 GHz | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Határarány | Igen |
| 6 GHz | Igen |
| Maximális átviteli sebesség | 5700 Mbps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| DC feszültségtartomány | 44–57 V |
| Maximális energiafogyasztás | 22W |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), Kanadai Ipari Bizottság (IC), CE |
| Elhelyezkedés | Fal |
| Ajánlott felhasználás | Belső |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Szín | Fehér |
| LED-jelzők | Igen |
| Alapanyag | Alumínium, Polikarbonát (PC) |
| Magasság | 36 mm |
| Súly | 580 g |
| Szélesség | 103 mm |
| Mélység | 150 mm |
| Antenna típusa | Belső |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 6 dBi |
| Titkosítás/biztonság | PPSK, WPA3, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA-PSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést - a készülék nem vízálló., Áramütés veszélye - a telepítés és használat során fokozott óvatossággal járjon el., Ne szerelje szét a készüléket - a belső alkatrészek veszélyesek lehetnek a felhasználó egészségére, és csak szakképzett személyzet kezelheti azokat. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Access Points |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 810084695548 |
| Térbeli áramlatok: | 6 |
| 5 GHz: | Igen |
| MIMO típus: | Többfelhasználós MIMO |
| KÍVÜL: | Igen |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 2500 Mbps |
| Frekvenciasáv: | 2,4–6 GHz |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3at, IEEE 802.11be, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b |
| Adatátviteli sebesség: | 5764 Mbps |
| 2,4 GHz: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Határarány: | Igen |
| 6 GHz: | Igen |
| Maximális átviteli sebesség: | 5700 Mbps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| DC feszültségtartomány: | 44–57 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 22W |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), Kanadai Ipari Minisztérium (IC), CE |
| Elhelyezkedés: | Fal |
| Ajánlott felhasználás: | Belső |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| LED-jelzők: | Igen |
| Alapanyag: | Alumínium, Polikarbonát (PC) |
| Magasság: | 36 mm |
| Súly: | 580 g |
| Szélesség: | 103 mm |
| Mélység: | 150 mm |
| Antenna típusa: | Belső |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 6 dBi |
| Titkosítás/Biztonság: | PPSK, WPA3, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA-PSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést – a készülék nem vízálló., Áramütés veszélye - a telepítés és használat során fokozott óvatossággal járjon el., Ne szerelje szét a készüléket – a belső alkatrészek veszélyesek lehetnek a felhasználó egészségére, és csak szakképzett személyzet kezelheti azokat. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

