Ubiquiti U6-PRO Wi-Fi hozzáférési pont 4800 Mbit/s fehér Támogatja a Power over Ethernet-et (PoE)
Kód: SWFUBQACC0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti U6-PRO Wi-Fi hozzáférési pont 4800 Mbit/s fehér Támogatja a Power over Ethernet-et (PoE)| 5 GHz | Igen |
| Maximális átviteli sebesség | 4800 Mbps |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11g, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3at, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n szabványok |
| 2,4 GHz | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz) | 4800 Mbps |
| Bluetooth | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbps |
| Adatátviteli sebesség | 5300 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz) | 573,5 Mbps |
| MIMO típus | Többfelhasználós MIMO |
| VLAN-támogatás | Igen |
| KÍVÜL | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Határarány | Igen |
| Áramfogyasztás | 13W |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Elhelyezkedés | Mennyezet, Fal |
| Alapanyag | Kabát |
| Szín | Fehér |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP54 |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Tanúsítvány | CE, FCC, IC |
| Magasság | 35 mm |
| Súly | 460 g |
| Szélesség | 197 mm |
| Mélység | 197 mm |
| Antenna típusa | Belső |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 6 dBi |
| Titkosítás/biztonság | WPA3, WPA2, WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 60 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Access Points |
|---|---|
| Súly: | 1.38 kg |
| EAN vonalkód: | 810010076830 |
| 5 GHz: | Igen |
| Maximális átviteli sebesség: | 4800 Mbps |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11g, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3at, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n |
| 2,4 GHz: | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz): | 4800 Mbps |
| Bluetooth: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps |
| Adatátviteli sebesség: | 5300 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz): | 573,5 Mbps |
| MIMO típus: | Többfelhasználós MIMO |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| KÍVÜL: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Határarány: | Igen |
| Áramfogyasztás: | 13W |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Elhelyezkedés: | Mennyezet, Fal |
| Alapanyag: | Kabát |
| Szín: | Fehér |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP54 |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE, FCC, IC |
| Magasság: | 35 mm |
| Súly: | 460 g |
| Szélesség: | 197 mm |
| Mélység: | 197 mm |
| Antenna típusa: | Belső |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 6 dBi |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA3, WPA2, WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 60 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

