Ubiquiti NanoStation M2 150 Mbit/s fehér, támogatja a Power over Ethernet (PoE) technológiát
Kód: SWFUBQWIS0041
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti NanoStation M2 150 Mbit/s fehér, támogatja a Power over Ethernet (PoE) technológiát| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100 |
| Maximális kültéri hatótávolság | 10000 méter |
| Maximális WLAN átviteli sebesség | 150 Mbps |
| 2,4 GHz | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Frekvenciasáv | 2,412–2,462 GHz |
| Maximális átviteli sebesség | 150 Mbps |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 24 V |
| Bemeneti áram | 0,5 A |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Áramfogyasztás | 5,5 W |
| Alapanyag | Kabát |
| Szín | Fehér |
| LED-jelzők | Igen |
| Belső | Nem |
| Tanúsítvány | RoHS |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 163 mm |
| Súly | 180 g |
| Mélység | 31 mm |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 8 dBi |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Processzor órajelsebessége | 400 MHz |
| Processzor modell | Qualcomm Atheros |
| Professzor építészete | MIPS 24Kc |
| Beépített processzor | Igen |
| Belső memória | 32 MB |
| Flash memória | 8 MB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 75 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | WISP |
|---|---|
| Súly: | 0.52 kg |
| EAN vonalkód: | 810354022333 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100 |
| Maximális kültéri hatótávolság: | 10000 méter |
| Maximális WLAN átviteli sebesség: | 150 Mbps |
| 2,4 GHz: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Frekvenciasáv: | 2,412–2,462 GHz |
| Maximális átviteli sebesség: | 150 Mbps |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 24 V |
| Bemeneti áram: | 0,5 A |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Áramfogyasztás: | 5,5 W |
| Alapanyag: | Kabát |
| Szín: | Fehér |
| LED-jelzők: | Igen |
| Belső: | Nem |
| Tanúsítvány: | RoHS |
| Szélesség: | 80 mm |
| Magasság: | 163 mm |
| Súly: | 180 g |
| Mélység: | 31 mm |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 8 dBi |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Processzor órajelsebessége: | 400 MHz |
| Processzor modell: | Qualcomm Atheros |
| Professzor építészete: | MIPS 24Kc |
| Beépített processzor: | Igen |
| Belső memória: | 32 MB |
| Flash memória: | 8 MB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 75 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

