TP-Link TL-WA1801 Wi-Fi hozzáférési pont 1201 Mbit/s Fehér Támogatja a Power over Ethernet-et (PoE)
Kód: KILTPLACC0097
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-WA1801 Wi-Fi hozzáférési pont 1201 Mbit/s Fehér Támogatja a Power over Ethernet-et (PoE)| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME) | Igen |
| 2,4 GHz | Igen |
| 5 GHz | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz) | 574 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz) | 1201 Mbps |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| 6 GHz | Nem |
| Frekvenciasáv | 2,4–5 GHz |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g szabványok |
| Maximális átviteli sebesség | 1201 Mbps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Bemeneti áram | 0,375 A |
| DC feszültségtartomány | 48V |
| Támogatott PoE (Power over Ethernet) típus | Passzív PoE |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Elhelyezkedés | Táblázat |
| Szín | Fehér |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| Magasság | 37 mm |
| Szélesség | 225 mm |
| Mélység | 145,5 mm |
| Antennák száma | 4 |
| Antenna típusa | Külső |
| Titkosítás/biztonság | WPA3, WPA2-Vállalati, WPA, SNMP, WPA-Vállalati, WPA2 |
| Vezeték nélküli hálózati azonosító (SSID; Service Set Identifier) funkció | Több SSID |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Gyors útmutató | Igen |
| PoE adapterrel (Power over Ethernet) | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| Figyelmeztetés | Az elektronikus termékeket erre a célra kijelölt elektronikai hulladékgyűjtő helyeken kell újrahasznosítani., Ne tegye ki hosszabb ideig nedvességnek., Kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést. |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| DHCP kliens | Igen |
| Protokolltámogatás | IPv4, IPv6 |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AccesPoint |
|---|---|
| Súly: | 0.9 kg |
| EAN vonalkód: | 4895252502022 |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME): | Igen |
| 2,4 GHz: | Igen |
| 5 GHz: | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz): | 574 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz): | 1201 Mbps |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| 6 GHz: | Nem |
| Frekvenciasáv: | 2,4–5 GHz |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g |
| Maximális átviteli sebesség: | 1201 Mbps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Bemeneti áram: | 0,375 A |
| DC feszültségtartomány: | 48V |
| Támogatott PoE (Power over Ethernet) típus: | Passzív PoE |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Elhelyezkedés: | Táblázat |
| Szín: | Fehér |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| Magasság: | 37 mm |
| Szélesség: | 225 mm |
| Mélység: | 145,5 mm |
| Antennák száma: | 4 |
| Antenna típusa: | Külső |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA3, WPA2-Enterprise, WPA, SNMP, WPA-Enterprise, WPA2 |
| Vezeték nélküli hálózati azonosító (SSID; Service Set Identifier) funkció: | Több SSID |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| PoE adapterrel (Power over Ethernet): | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikus termékeket erre a célra kijelölt elektronikai hulladékgyűjtő helyeken kell újrahasznosítani., Ne tegye ki őket hosszan tartó nedvességnek., Kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést. |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| DHCP kliens: | Igen |
| Protokolltámogatás: | IPv4, IPv6 |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

