TP-Link TL-SG1428PE hálózati switch Felügyelt L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Támogatja a Power over Ethernet (PoE) 1U Fekete
Kód: KILTPLSWI0170
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-SG1428PE síťový přepínač Řízený L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) 1U Černá| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Síťové standardy | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3at, IEEE 802.3, IEEE 802.3x |
| Agregace spojení | Ano |
| Broadcast storm control | Ano |
| Automatické vyjednávání | Ano |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 100BASE-TX, 1000BASE-T, 10BASE-T |
| Podpora VLAN | Ano |
| Podpora 10G | Ne |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Mezní poměr | Ano |
| Počet VLANs | 32 |
| Podporované kabelové typy | Cat3, Cat4, Cat5, Cat6, Cat5e |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Funkce virtuální sítě LAN | Port-based VLAN, Tagged VLAN |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Maximální spotřeba energie | 1039,03 W |
| Formát | 1U |
| Instalace do racku | Ano |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Barva | Černá |
| Výška | 44 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Šířka | 440 mm |
| Výška balení | 100 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,29 kg |
| Hloubka balení | 528 mm |
| Šířka balení | 336 mm |
| Šifrování/zabezpečení | SNMP, SNMPv2, SNMPv3 |
| IGMP pozorování | Ano |
| Počet portů gigabitového Ethernetu | 26 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet slotů SFP modulu | 2 |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 26 |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Dodávané kabely | AC |
| Návod k obsluze | Ano |
| Sada pro instalaci | Ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| QoS | Ano |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| Přepínač vrstev | L2 |
| Typ přepínače | Řízený |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 4,1 MB |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Tabulka MAC adres | 8000 pol. |
| Počet front | 4 |
| Kapacita přepínání | 56 Gbit/s |
| Rámy jumbo | 10000 |
| Store-and-forward | Ano |
| Rychlost přetáčení | 41,7 Mpps |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Počet portů Power over Ethernet plus (PoE+) | 24 |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 250 W |
| Výkon na port pro PoE (Power over Ethernet | 30 W |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Technologie kabeláže Ethernetu - vlákna | 1000BASE-X |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 4.38 kg |
| EAN vonalkód: | 1210002617123 |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3at, IEEE 802.3, IEEE 802.3x |
| Kapcsolatok összesítése: | Igen |
| Sugárzási viharvezérlés: | Igen |
| Automatikus egyeztetés: | Igen |
| Ethernet kábelezési technológia - Réz: | 100BASE-TX, 1000BASE-T, 10BASE-T |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| 10G támogatás: | Nem |
| Port tükrözés: | Igen |
| Határarány: | Igen |
| VLAN-ok száma: | 32 |
| Támogatott kábeltípusok: | 3. kategória, 4. kategória, 5. kategória, Cat6, Cat5e |
| Áramlásszabályozás támogatása: | Igen |
| Virtuális LAN funkciók: | Port alapú VLAN, Címkézett VLAN |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 1039,03 Ny |
| Formátum: | 1U |
| Rack telepítés: | Igen |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 44 mm |
| Mélység: | 220 mm |
| Szélesség: | 440 mm |
| Csomag magassága: | 100 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,29 kg |
| Csomagolási mélység: | 528 mm |
| Csomag szélessége: | 336 mm |
| Titkosítás/Biztonság: | SNMP, SNMPv2, SNMPv3 |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| Gigabit Ethernet portok száma: | 26 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| SFP modulhelyek száma: | 2 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 26 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–50 °C |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Használati utasítás: | Igen |
| Telepítőkészlet: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Rétegváltó: | L2 |
| Kapcsoló típusa: | Ellenőrzött |
| Csomagpuffer: | 4,1 MB |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| MAC-cím táblázat: | 8000 db. |
| Várólisták száma: | 4 |
| Kapcsolási kapacitás: | 56 Gbps |
| Jumbo keretek: | 10000 |
| Tárolás és továbbítás: | Igen |
| Visszatekerési sebesség: | 41,7 Mpps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Power over Ethernet plus (PoE+) portok száma: | 24 |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség: | 250 W |
| Tápellátás portonként PoE (Power over Ethernet) esetén: | 30 W |
| Többcélú címzés támogatása: | Igen |
| Ethernet kábelezési technológia - Száloptika: | 1000BASE-X |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

