TP-Link TL-SG116P hálózati switch Nem menedzselt Gigabit Ethernet (10/100/1000) Támogatja a Power over Ethernet (PoE) technológiát Fekete
Kód: KILTPLSWI0130
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-SG116P hálózati switch Nem menedzselt Gigabit Ethernet (10/100/1000) Támogatja a Power over Ethernet (PoE) technológiát Fekete| Ethernet kábelezési technológia - Réz | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Áramlásszabályozás támogatása | Igen |
| Támogatott kábeltípusok | Cat5e, Cat3, Cat4, Cat5, Cat6 |
| Határarány | Igen |
| VLAN-ok száma | 32 |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab szabványok |
| Kapcsolatok összesítése | Igen |
| VLAN-támogatás | Igen |
| Automatikus egyeztetés | Igen |
| Sugárzási viharvezérlés | Igen |
| Port tükrözés | Igen |
| Virtuális LAN funkciók | Címkézett VLAN, Protokoll alapú VLAN |
| Teljes duplex mód | Igen |
| Kábelhossz-érzékelés | Igen |
| Automatikus MDI/MDI-X | Igen |
| Áramfogyasztás | 11,72 W |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 144,28 Ny |
| DC bemeneti feszültség | 9V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220V |
| Bemeneti áram | 0,6 A |
| LED-jelzők | Igen |
| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Fém |
| Falra szerelhető | Igen |
| Rakásolható | Igen |
| Magasság | 25,4 mm |
| Szélesség | 286 mm |
| Mélység | 111,7 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2 kg |
| Csomag magassága | 70 mm |
| Csomagolási mélység | 434 mm |
| Csomag szélessége | 227 mm |
| IGMP-figyelés | Igen |
| Zárt áramkörű védelem | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet portok száma | 16 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 16 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Hősugárzás | 490,55 BTU/óra |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Gyors útmutató | Igen |
| Kapcsoló típusa | Nem kezelt |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a fedelet, és ne próbálja meg saját maga megjavítani. A termék nem alkalmas a hagyományos hulladékgyűjtőbe dobásra. Kérjük, a használt elektronikus berendezéseket a helyi előírásoknak megfelelően vigye el egy újrahasznosító központba. |
| Kapcsolási kapacitás | 32 Gbps |
| MAC-cím táblázat | 8000 db. |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Jumbo keretek | 9000 |
| Várólisták száma | 4 |
| Csomagpuffer | 4,1 MB |
| Tárolás és továbbítás | Igen |
| Visszatekerési sebesség | 23,81 megapixel/perc |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 1.995 kg |
| EAN vonalkód: | 4895252500301 |
| Ethernet kábelezési technológia - Réz: | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Áramlásszabályozás támogatása: | Igen |
| Támogatott kábeltípusok: | Cat5e, 3. kategória, 4. kategória, 5. kategória, Cat6 |
| Határarány: | Igen |
| VLAN-ok száma: | 32 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab |
| Kapcsolatok összesítése: | Igen |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| Automatikus egyeztetés: | Igen |
| Sugárzási viharvezérlés: | Igen |
| Port tükrözés: | Igen |
| Virtuális LAN funkciók: | Címkézett VLAN, Protokoll alapú VLAN |
| Teljes duplex mód: | Igen |
| Kábelhossz-érzékelés: | Igen |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| Áramfogyasztás: | 11,72 W |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 144,28 Ny |
| DC bemeneti feszültség: | 9V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220V |
| Bemeneti áram: | 0,6 A |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Fém |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Rakásolható: | Igen |
| Magasság: | 25,4 mm |
| Szélesség: | 286 mm |
| Mélység: | 111,7 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2 kg |
| Csomag magassága: | 70 mm |
| Csomagolási mélység: | 434 mm |
| Csomag szélessége: | 227 mm |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| Zárt áramkörű védelem: | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet portok száma: | 16 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 16 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Hősugárzás: | 490,55 BTU/óra |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Kapcsoló típusa: | Nem kezelt |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a fedelet, és ne próbálja meg saját maga megjavítani., Ez a termék nem alkalmas a hagyományos hulladékgyűjtőbe dobásra. Kérjük, a használt elektronikus berendezéseit a helyi előírásoknak megfelelően vigye el egy újrahasznosító központba. |
| Kapcsolási kapacitás: | 32 Gbps |
| MAC-cím táblázat: | 8000 db. |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Jumbo keretek: | 9000 |
| Várólisták száma: | 4 |
| Csomagpuffer: | 4,1 MB |
| Tárolás és továbbítás: | Igen |
| Visszatekerési sebesség: | 23,81 megapixel/perc |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

