TP-Link TL-SG116 nem menedzselt gigabites Ethernet (10/100/1000) fekete
Kód: KILTPLSWI0052
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-SG116 nem menedzselt gigabites Ethernet (10/100/1000) fekete| Hálózati szabványok | IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3, IEEE 802.3x szabványok |
| Automatikus egyeztetés | Igen |
| Teljes duplex mód | Igen |
| Ethernet kábelezési technológia - Réz | 1000BASE-T, 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Áramlásszabályozás támogatása | Igen |
| 10G támogatás | Nem |
| Automatikus MDI/MDI-X | Igen |
| Bemeneti áram | 1 A |
| Maximális energiafogyasztás | 10W |
| Tápegység | DC |
| Bemeneti feszültség | 12 V |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Szín | Fekete |
| Rack telepítés | Nem |
| Alapanyag | Acél |
| LED-jelzők | Igen |
| Tanúsítvány | CE, FCC, RoHS |
| Magasság | 25,4 mm |
| Szélesség | 286 mm |
| Mélység | 111,7 mm |
| Csomag szélessége | 170 mm |
| Gumibetétek | Igen |
| Súly csomagolással együtt | 1,33 kg |
| Hálózati adapter | Igen |
| Csomag magassága | 70 mm |
| Gyors útmutató | Igen |
| Csomagolási mélység | 412 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| IGMP-figyelés | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 16 |
| Gigabit Ethernet portok száma | 16 |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Hősugárzás | 34,12 BTU/óra |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Kapcsoló típusa | Nem kezelt |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Jumbo keretek | 10000 |
| Kapcsolási kapacitás | 32 Gbps |
| Csomagpuffer | 4,1 MB |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| MAC-cím táblázat | 8000 db. |
| Tárolás és továbbítás | Igen |
| Visszatekerési sebesség | 23,8 Mpps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 1.304 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364084325 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3, IEEE 802.3x |
| Automatikus egyeztetés: | Igen |
| Teljes duplex mód: | Igen |
| Ethernet kábelezési technológia - Réz: | 1000BASE-T, 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Áramlásszabályozás támogatása: | Igen |
| 10G támogatás: | Nem |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| Bemeneti áram: | 1 A |
| Maximális energiafogyasztás: | 10W |
| Tápegység: | DC |
| Bemeneti feszültség: | 12 V |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Rack telepítés: | Nem |
| Alapanyag: | Acél |
| LED-jelzők: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE, FCC, RoHS |
| Magasság: | 25,4 mm |
| Szélesség: | 286 mm |
| Mélység: | 111,7 mm |
| Csomag szélessége: | 170 mm |
| Gumibetétek: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 1,33 kg |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Csomag magassága: | 70 mm |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Csomagolási mélység: | 412 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 16 |
| Gigabit Ethernet portok száma: | 16 |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Hősugárzás: | 34,12 BTU/óra |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Kapcsoló típusa: | Nem kezelt |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Jumbo keretek: | 10000 |
| Kapcsolási kapacitás: | 32 Gbps |
| Csomagpuffer: | 4,1 MB |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| MAC-cím táblázat: | 8000 db. |
| Tárolás és továbbítás: | Igen |
| Visszatekerési sebesség: | 23,8 Mpps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

