TP-Link TL-SG108PE menedzselt L2 gigabites Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE) támogatással, fekete
Kód: KILTPLSWI0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-SG108PE menedzselt L2 gigabites Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE) támogatással, fekete| Kapcsolatok összesítése | Igen |
| Automatikus egyeztetés | Igen |
| Virtuális LAN funkciók | Port alapú VLAN |
| Támogatott kábeltípusok | Cat5e, Cat4, Cat5, Cat6, Cat3 |
| VLAN-ok száma | 32 |
| VLAN-támogatás | Igen |
| Sugárzási viharvezérlés | Igen |
| 10G támogatás | Nem |
| Port tükrözés | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab szabványok |
| Automatikus MDI/MDI-X | Igen |
| Bemeneti feszültség | 48V |
| Bemeneti áram | 1,25 A |
| Maximális energiafogyasztás | 65,2 W |
| Tápegység | DC |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Kapcsolat, Aktivitás, Állapot, Teljesítmény, Sebesség, PoE |
| Magasság | 25 mm |
| Szélesség | 158 mm |
| Mélység | 101 mm |
| Csomag magassága | 121 mm |
| Súly csomagolással együtt | 890 g |
| Csomag szélessége | 131 mm |
| Csomagolási mélység | 196 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Zárt áramkörű védelem | Igen |
| IGMP-figyelés | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet portok száma | 8 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 8 |
| Hősugárzás | 256,19 BTU/óra |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Használati utasítás | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Kapcsoló típusa | Ellenőrzött |
| Rétegváltó | L2 |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a burkolatot, és ne próbálja meg saját kezűleg megjavítani., A termék nem alkalmas a háztartási hulladékgyűjtőbe dobásra. Kérjük, a használt elektronikus berendezéseket a helyi előírásoknak megfelelően vigye el egy újrahasznosító központba., Üzemeltetés közben ügyeljen a készülék megfelelő szellőzésére. |
| Tárolás és továbbítás | Igen |
| Kapcsolási kapacitás | 16 Gbps |
| MAC-cím táblázat | 4000 db. |
| Jumbo keretek | 15000 |
| Csomagpuffer | 1,5 MB |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Visszatekerési sebesség | 11,9 Mpps |
| Tápellátás portonként PoE (Power over Ethernet) esetén | 15,4 W |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség | 64 W |
| Power over Ethernet (PoE) portok száma | 4 |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 0.906 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364094744 |
| Kapcsolatok összesítése: | Igen |
| Automatikus egyeztetés: | Igen |
| Virtuális LAN funkciók: | Port alapú VLAN |
| Támogatott kábeltípusok: | Cat5e, 4. kategória, 5. kategória, Cat6, 3. kategória |
| VLAN-ok száma: | 32 |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| Sugárzási viharvezérlés: | Igen |
| 10G támogatás: | Nem |
| Port tükrözés: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| Bemeneti feszültség: | 48V |
| Bemeneti áram: | 1,25 A |
| Maximális energiafogyasztás: | 65,2 W |
| Tápegység: | DC |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Kapcsolat, Tevékenység, Állapot, Teljesítmény, Sebesség, PoE |
| Magasság: | 25 mm |
| Szélesség: | 158 mm |
| Mélység: | 101 mm |
| Csomag magassága: | 121 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 890 g |
| Csomag szélessége: | 131 mm |
| Csomagolási mélység: | 196 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Zárt áramkörű védelem: | Igen |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet portok száma: | 8 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 8 |
| Hősugárzás: | 256,19 BTU/óra |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Használati utasítás: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Kapcsoló típusa: | Ellenőrzött |
| Rétegváltó: | L2 |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a fedelet, és ne próbálja meg saját maga megjavítani., Ez a termék nem alkalmas a hagyományos hulladékgyűjtőbe dobásra. Kérjük, a használt elektronikus berendezéseit a helyi előírásoknak megfelelően vigye el egy újrahasznosító központba., Üzemeltetés közben ügyeljen a készülék megfelelő szellőzésére. |
| Tárolás és továbbítás: | Igen |
| Kapcsolási kapacitás: | 16 Gbps |
| MAC-cím táblázat: | 4000 db. |
| Jumbo keretek: | 15000 |
| Csomagpuffer: | 1,5 MB |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Visszatekerési sebesség: | 11,9 Mpps |
| Tápellátás portonként PoE (Power over Ethernet) esetén: | 15,4 W |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség: | 64 W |
| Power over Ethernet (PoE) portok száma: | 4 |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

