Tlaková myčka GREENWORKS G24PW - 5105307
Kód: NAKGRWMCI0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tlaková myčka GREENWORKS G24PW - 5105307| Vstupní napětí | 24 V |
| Výkon motoru | 300 W |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Barva | Černá |
| Model | Tlakový čistič |
| Typ motoru | Kartáčový motor |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Maximální průtok | 180 l/h |
| Maximální provozní tlak | 24 bar |
| Včetně přívodní trysky | Ano |
| Nabíječka | Ne |
| Tlaková hadice | Ano |
| Balení baterií | Ne |
| Nádrž na čisticí prostředek | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| Súly: | 3.335 kg |
| EAN vonalkód: | 6952909069333 |
| Bemeneti feszültség: | 24 V |
| Motorteljesítmény: | 300 W |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | Magasnyomású mosó |
| Motor típusa: | Kefe motor |
| Súly: | 2,5 kg |
| Maximális áramlási sebesség: | 180 l/óra |
| Maximális üzemi nyomás: | 24 bar |
| Bevezető fúvókával együtt: | Igen |
| Töltő: | Nem |
| Nyomásos tömlő: | Igen |
| Akkumulátor csomagolás: | Nem |
| Mosószertartály: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

