Tenda TX2L Pro vezeték nélküli router Gigabit Ethernet kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) fekete
Kód: KILTDAROU0106
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tenda TX2L Pro vezeték nélküli router Gigabit Ethernet kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) fekete| Hálózati szabványok | IEEE 802.3u, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbps, 100, 10 |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Kábelezési technológia | 10/100/1000Base-T(X) |
| VPN-kiszolgáló | PPTP |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Kimeneti áram | 1 A |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
| Terméktípus | Asztali router |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 244 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Mélység | 56 mm |
| Antennák száma | 5 |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Szülői zár | Igen |
| Tűzfal | Igen |
| demilitarizált zónák támogatása | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 4 |
| USB-port | Nem |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel | Nem |
| Ethernet WAN | Igen |
| DSL WAN | Nem |
| SIM-kártyahely | Nem |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül | 1201 Mbps |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv) | 300 Mbps |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv) | 1201 Mbps |
| DHCP kliens | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok | IPv4, IPv6 |
| Univerzális Plug and Play (UPnP) | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| Súly: | 0.56 kg |
| EAN vonalkód: | 6932849424201 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 100, 10 |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| VPN-kiszolgáló: | PPTP |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Kimeneti feszültség: | 12 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Kimeneti áram: | 1 A |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
| Terméktípus: | Asztali router |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 244 mm |
| Magasság: | 200 mm |
| Mélység: | 56 mm |
| Antennák száma: | 5 |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Szülői zár: | Igen |
| Tűzfal: | Igen |
| demilitarizált zónák támogatása: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 4 |
| USB-port: | Nem |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel: | Nem |
| Ethernet WAN: | Igen |
| DSL WAN: | Nem |
| SIM-kártyahely: | Nem |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül: | 1201 Mbps |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv): | 300 Mbps |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv): | 1201 Mbps |
| DHCP kliens: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok: | IPv4, IPv6 |
| Univerzális plug and play (UPnP): | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

