Tenda i26 hozzáférési pont
Kód: KILTDAACC0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tenda i26 hozzáférési pont| 5 GHz | Igen |
| 2,4 GHz | Igen |
| Maximális átviteli sebesség | 1167 Mbps |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11a/b/g/n |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100, 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz) | 867 Mbps |
| Maximális adóteljesítmény (5 GHz) | 23 dBmW |
| Fedett terület | 185 m² |
| Határarány | Igen |
| VLAN-támogatás | Igen |
| Műsoridő-tisztesség (ATF) | Igen |
| Maximális adóteljesítmény (2,4 GHz) | 20 dBmW |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz) | 300 Mbps |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME) | Igen |
| Nyalábformálás | Igen |
| 6 GHz | Nem |
| Maximális energiafogyasztás | 12 W |
| Bemeneti áram | 1 A |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Támogatott PoE (Power over Ethernet) típus | PoE |
| DC feszültségtartomány | 12 V |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, Industry Canada (IC), RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Szín | Fehér |
| Elhelyezkedés | Mennyezet, Fal |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Súly | 600 g |
| Magasság | 38 mm |
| Mélység | 220 mm |
| Szélesség | 220 mm |
| Antenna típusa | Belső |
| MAC-cím szűrés | Igen |
| Vendéghozzáférés | Igen |
| Titkosítás/biztonság | WPA-PSK |
| RADIUS (Távoli hitelesítésű betárcsázós felhasználói szolgáltatás) | Igen |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL) | Igen |
| Tervezett megközelítés | Igen |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Belső memória | 128 MB |
| Flash memória | 16 MB |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Hálózati adapter | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Firmware frissítési lehetőség | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Syslog | Igen |
| Felhőkezelés | Igen |
| DHCP kliens | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AccesPoint |
|---|---|
| Súly: | 0.7 kg |
| EAN vonalkód: | 6932849435580 |
| 5 GHz: | Igen |
| 2,4 GHz: | Igen |
| Maximális átviteli sebesség: | 1167 Mbps |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11a/b/g/n |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10 100 1000 Mbps, 2500 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz): | 867 Mbps |
| Maximális adóteljesítmény (5 GHz): | 23 dBmW |
| Fedett terület: | 185 m² |
| Határarány: | Igen |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| Műsoridő-tisztesség (ATF): | Igen |
| Maximális adóteljesítmény (2,4 GHz): | 20 dBmW |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz): | 300 Mbps |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME): | Igen |
| Nyalábformálás: | Igen |
| 6 GHz: | Nem |
| Maximális energiafogyasztás: | 12 W |
| Bemeneti áram: | 1 A |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Támogatott PoE (Power over Ethernet) típus: | PoE |
| DC feszültségtartomány: | 12 V |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, Kanadai Ipari Minisztérium (IC), RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Szín: | Fehér |
| Elhelyezkedés: | Mennyezet, Fal |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Súly: | 600 g |
| Magasság: | 38 mm |
| Mélység: | 220 mm |
| Szélesség: | 220 mm |
| Antenna típusa: | Belső |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| Vendéghozzáférés: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA-PSK |
| RADIUS (Távoli hitelesítésű betárcsázós felhasználói szolgáltatás): | Igen |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL): | Igen |
| Tervezett megközelítés: | Igen |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Belső memória: | 128 MB |
| Flash memória: | 16 MB |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Firmware frissítési lehetőség: | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Syslog: | Igen |
| Felhőkezelés: | Igen |
| DHCP kliens: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

