Tenda EE3 Pro (2 db-os csomag) fehér router
Kód: KILTDAROU0116
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tenda EE3 Pro (2 db-os csomag) fehér router| Csatorna sávszélesség | 2400–2483,5 MHz; 5150–5850 MHz |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME) | Igen |
| Maximális WLAN átviteli sebesség | 2882 Mbps |
| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbps |
| Frekvenciasáv | 2,4/5 GHz |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3ab, IEEE 802.11be szabványok |
| Maximális átviteli sebesség | 2882 Mbps |
| 2,4 GHz | Igen |
| 5 GHz | Igen |
| Bemeneti áram | 2 A |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Nem |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás | 24W |
| LED-jelzők | Igen |
| Belső | Igen |
| Szín | Fehér |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Elhelyezkedés | Fal |
| Magasság | 190 mm |
| Szélesség | 86 mm |
| Mélység | 86 mm |
| Antenna funkció | Integrált antenna |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 3 dBi |
| Antennák száma | 5 |
| Titkosítás/Biztonság | WPA3-SAE/WPA2-PSK, WPA2-PSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 3 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Figyelmeztetés | Kerülni kell a folyadékokkal való érintkezést, mivel ez áramütést okozhat., Ne nyissa ki a készülék burkolatát - áramütés veszélye áll fenn., A termék rádióhullámokat bocsáthat ki, amelyek zavarhatják más elektronikus eszközöket. |
| DHCP kliens | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| Súly: | 1.49 kg |
| EAN vonalkód: | 6932849423112 |
| Csatorna sávszélesség: | 2400–2483,5 MHz; 5150–5850 MHz |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME): | Igen |
| Maximális WLAN átviteli sebesség: | 2882 Mbps |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps |
| Frekvenciasáv: | 2,4/5 GHz |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3ab, IEEE 802.11be |
| Maximális átviteli sebesség: | 2882 Mbps |
| 2,4 GHz: | Igen |
| 5 GHz: | Igen |
| Bemeneti áram: | 2 A |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Nem |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 24W |
| LED-jelzők: | Igen |
| Belső: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Elhelyezkedés: | Fal |
| Magasság: | 190 mm |
| Szélesség: | 86 mm |
| Mélység: | 86 mm |
| Antenna funkció: | Integrált antenna |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 3 dBi |
| Antennák száma: | 5 |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA3-SAE/WPA2-PSK, WPA2-PSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 3 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kerülni kell a folyadékokkal való érintkezést, mivel ez áramütést okozhat., Ne nyissa ki a készülék fedelét – áramütés veszélye áll fenn., A termék rádióhullámokat bocsáthat ki, amelyek zavarhatják más elektronikus eszközöket. |
| DHCP kliens: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

