Tenda 4G08 router fekete
Kód: KILTDAR4G0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tenda 4G08 router fekete| Hálózati szabványok | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b szabványok |
| Csatorna sávszélesség | 2400–2483,5 MHz; 5150–5850 MHz |
| Ethernet átviteli sebesség | 10 100 1000 Mbps |
| Maximális WLAN átviteli sebesség | 867 Mbps |
| Frekvenciasáv | 2,4/5 GHz |
| 2,4 GHz | Igen |
| 5 GHz | Igen |
| Maximális átviteli sebesség | 300 Mbps |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti áram | 1 A |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Nem |
| LED-jelzők | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Elhelyezkedés | Asztal, Fal |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 203,4 mm |
| Szélesség | 49,8 mm |
| Mélység | 195 mm |
| Antenna funkció | Integrált antenna |
| Antennák száma | 4 |
| Titkosítás/biztonság | WPA2-PSK, WPA3-SAE/WPA2-PSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -5 - 45°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Figyelmeztetés | A termék rádióhullámokat bocsáthat ki, amelyek zavarhatják más elektronikus eszközöket., Ne nyissa ki a készülék burkolatát - áramütés veszélye áll fenn., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést, mivel ez áramütést okozhat. |
| DHCP kliens | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.485 kg |
| EAN vonalkód: | 6932849460032 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b |
| Csatorna sávszélesség: | 2400–2483,5 MHz; 5150–5850 MHz |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10 100 1000 Mbps |
| Maximális WLAN átviteli sebesség: | 867 Mbps |
| Frekvenciasáv: | 2,4/5 GHz |
| 2,4 GHz: | Igen |
| 5 GHz: | Igen |
| Maximális átviteli sebesség: | 300 Mbps |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti áram: | 1 A |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Nem |
| LED-jelzők: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Elhelyezkedés: | Asztal, Fal |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 203,4 mm |
| Szélesség: | 49,8 mm |
| Mélység: | 195 mm |
| Antenna funkció: | Integrált antenna |
| Antennák száma: | 4 |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, WPA3-SAE/WPA2-PSK |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -5 - 45°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A termék rádióhullámokat bocsáthat ki, amelyek zavarhatják más elektronikus eszközöket., Ne nyissa ki a készülék fedelét – áramütés veszélye áll fenn., Kerülni kell a folyadékokkal való érintkezést, mivel ez áramütést okozhat. |
| DHCP kliens: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

