Solidigm D3-S4520 1,92 TB 2,5" Serial ATA III TLC 3D NAND
Kód: DETSLDSSD0050
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Solidigm D3-S4520 1,92 TB 2,5" Serial ATA III TLC 3D NAND| Végponttól végpontig terjedő adatvédelem | Igen |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 38000 IOPS |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 91000 IOPS |
| Titkosítás/Biztonság | 256 bites AES |
| SSD-kapacitás | 1,92 TB |
| Javíthatatlan bithibaarány (UBER) | < 1/10^17 bit beolvasása |
| Felület | Soros ATA III |
| Hőmérséklet-monitorozás és -rögzítés | Igen |
| SSD formátum | 2,5" |
| Komponens ehhez: | Szerver/munkaállomás |
| Memória típusa | TLC 3D NAND |
| Hardveres titkosítás | Igen |
| Fokozott adatvédelem áramkimaradás esetén | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 2000000 óra |
| Olvasási sebesség | 550 MB/s |
| Írási sebesség | 510 MB/s |
| Maximális energiafogyasztás | 3,1 W |
| Energiafogyasztás (alapjáraton) | 1,1 W |
| Ellenállás méretezése | 8,8 petab. |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Ütés működés közben | 1000 gramm |
| Maximális üzemi hőmérséklet | 70°C |
| Üzemi rezgések | 2,17 G |
| Maximális üzemen kívüli magasság | 0,5 m |
| Nem üzemi rezgések | 3,13 G |
| Nem működési sokk | 1000 gramm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| Súly: | 0.09 kg |
| EAN vonalkód: | 840307303424 |
| Végponttól végpontig terjedő adatvédelem: | Igen |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 38000 IOPS |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 91000 IOPS |
| Titkosítás/Biztonság: | 256 bites AES |
| SSD-kapacitás: | 1,92 TB |
| Javíthatatlan bithibaarány (UBER): | < 1/10^17 bit beolvasása |
| Felület: | Soros ATA III |
| Hőmérséklet-monitorozás és -rögzítés: | Igen |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Komponens ehhez:: | Szerver/munkaállomás |
| Memória típusa: | TLC 3D NAND |
| Hardveres titkosítás: | Igen |
| Fokozott adatvédelem áramkimaradás esetén: | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 2000000 óra |
| Olvasási sebesség: | 550 MB/s |
| Írási sebesség: | 510 MB/s |
| Maximális energiafogyasztás: | 3,1 W |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | 1,1 W |
| Ellenállás méretezése: | 8,8 petab. |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Ütés működés közben: | 1000 gramm |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | 70°C |
| Üzemi rezgések: | 2,17 G |
| Maximális üzemen kívüli magasság: | 0,5 m |
| Nem üzemi rezgések: | 3,13 G |
| Nem működési sokk: | 1000 gramm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

