Samsung hordozható SSD T7 2 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) kék
Kód: DIASA1ZEW0149
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung hordozható SSD T7 2 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) kék| Megfelelőségi tanúsítványok | CB, CE, BSMI, VCCI, UL, C-TICK, KC, RoHS, TÜV jelzés, EAC |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Szín | Kék |
| Alapanyag | Alumínium |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Tanúsítvány | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC minősítések |
| Magasság | 57 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Súly | 58 g |
| Mélység | 8 mm |
| Csomag szélessége | 99 mm |
| Csomagolási mélység | 136 mm |
| Súly csomagolással együtt | 180 g |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Titkosítás/Biztonság | 256 bites AES |
| Hardveres titkosítás | Igen |
| Jelszóvédelem | Igen |
| Wi-Fi | Nem |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| USB-s verzió | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717070 |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a lemezfedelet, és ne próbálja meg saját kezűleg megjavítani., Ez a termék olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre. Ne dobja a háztartási hulladékba., Kerülje a vízzel és nedvességgel való érintkezést. |
| SSD-kapacitás | 2 TB |
| Olvasási sebesség | 1050 MB/s |
| Írási sebesség | 1000 MB/s |
| NVMe | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 8806090312403 |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CB, CE, BSMI, VCCI, KAPTÁR, C-TICK, CC, RoHS, TÜV jelölés, EAC |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Szín: | Kék |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC minősítések |
| Magasság: | 57 mm |
| Szélesség: | 85 mm |
| Súly: | 58 g |
| Mélység: | 8 mm |
| Csomag szélessége: | 99 mm |
| Csomagolási mélység: | 136 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 180 g |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Titkosítás/Biztonság: | 256 bites AES |
| Hardveres titkosítás: | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a lemeztartó fedelét, és ne próbálja meg saját kezűleg megjavítani., Ez a termék olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre. Ne dobja a háztartási hulladékba., Kerülje a vízzel és nedvességgel való érintkezést. |
| SSD-kapacitás: | 2 TB |
| Olvasási sebesség: | 1050 MB/s |
| Írási sebesség: | 1000 MB/s |
| NVMe: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

