PNY CS900 500 GB 2,5"-os soros ATA III 3D TLC
Kód: DIAPNYSSD0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY CS900 500 GB 2,5"-os soros ATA III 3D TLC| Adatátviteli sebesség | 6 Gbps |
| SSD formátum | 2,5" |
| Felület | Soros ATA III |
| SSD-kapacitás | 500 GB |
| Hardveres titkosítás | Nem |
| NVMe | Nem |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Memória típusa | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| Magasság | 7 mm |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Védje a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.057 kg |
| EAN vonalkód: | 751492629957 |
| Adatátviteli sebesség: | 6 Gbps |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Felület: | Soros ATA III |
| SSD-kapacitás: | 500 GB |
| Hardveres titkosítás: | Nem |
| NVMe: | Nem |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Memória típusa: | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| Magasság: | 7 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Óvja a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

