PNY CS900 250 GB 2,5"-os soros ATA III 3D TLC
Kód: DIAPNYSSD0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY CS900 250 GB 2,5"-os soros ATA III 3D TLC| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| SSD formátum | 2,5" |
| Hardveres titkosítás | Nem |
| Írási sebesség | 500 MB/s |
| Olvasási sebesség | 535 MB/s |
| Memória típusa | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| NVMe | Nem |
| Felület | Soros ATA III |
| SSD-kapacitás | 250 GB |
| Magasság | 7 mm |
| Figyelmeztetés | Óvja a nedvességtől., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 751492629940 |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Hardveres titkosítás: | Nem |
| Írási sebesség: | 500 MB/s |
| Olvasási sebesség: | 535 MB/s |
| Memória típusa: | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| NVMe: | Nem |
| Felület: | Soros ATA III |
| SSD-kapacitás: | 250 GB |
| Magasság: | 7 mm |
| Figyelmeztetés: | Óvja a nedvességtől., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

