PNY CS900 1 TB 2,5"-os soros ATA III 3D TLC merevlemez
Kód: DIAPNYSSD0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY CS900 1 TB 2,5"-os soros ATA III 3D TLC merevlemez| Memória típusa | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| Írási sebesség | 500 MB/s |
| NVMe | Nem |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Olvasási sebesség | 535 MB/s |
| Felület | Soros ATA III |
| SSD formátum | 2,5" |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Hardveres titkosítás | Nem |
| Magasság | 7 mm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717070 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.057 kg |
| EAN vonalkód: | 751492629964 |
| Memória típusa: | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| Írási sebesség: | 500 MB/s |
| NVMe: | Nem |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Olvasási sebesség: | 535 MB/s |
| Felület: | Soros ATA III |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Hardveres titkosítás: | Nem |
| Magasság: | 7 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

