PNY CS2230 M.2 1 TB PCI Express 3.0 3D NAND NVMe merevlemez
Kód: DIAPNYSSD0039
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY CS2230 M.2 1 TB PCI Express 3.0 3D NAND NVMe merevlemez| Olvasási sebesség | 3300 MB/s |
| TRIM-támogatás | Igen |
| PCI Express sávok száma | x4 |
| NVMe verzió | 1.4 |
| M.2 SSD mérete | 2280 (22 x 80 mm) |
| Hardveres titkosítás | Nem |
| Memória típusa | 3D NAND |
| SMART technológia támogatás | Igen |
| SSD formátum | M.2 |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Írási sebesség | 2600 MB/s |
| Végponttól végpontig terjedő adatvédelem | Igen |
| NVMe | Igen |
| ECC | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1000000 óra |
| Felület | PCI Express 3.0 |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Magasság | 4 mm |
| Súly | 6,6 gramm |
| Szélesség | 80 mm |
| Mélység | 22 mm |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| Maximális üzemi hőmérséklet | 70°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.026 kg |
| EAN vonalkód: | 751492756271 |
| Olvasási sebesség: | 3300 MB/s |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| PCI Express sávok száma: | x4 |
| NVMe verzió: | 1.4 |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Hardveres titkosítás: | Nem |
| Memória típusa: | 3D NAND |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| SSD formátum: | M.2 |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Írási sebesség: | 2600 MB/s |
| Végponttól végpontig terjedő adatvédelem: | Igen |
| NVMe: | Igen |
| ECC: | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1000000 óra |
| Felület: | PCI Express 3.0 |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Magasság: | 4 mm |
| Súly: | 6,6 gramm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Mélység: | 22 mm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | 70°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

