PNY CS2140 1 TB-os M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND merevlemez
Kód: DIAPNYSSD0044
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY CS2140 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND merevlemez| Felület | PCI Express 4.0 |
| Memória típusa | 3D NAND |
| TRIM-támogatás | Igen |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Hardveres titkosítás | Igen |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| SSD formátum | M.2 |
| SMART technológia támogatás | Igen |
| NVMe | Igen |
| Titkosítás/Biztonság | 256 bites AES |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1500000 óra |
| NVMe verzió | 1.4 |
| Olvasási sebesség | 3600 MB/s |
| Írási sebesség | 3200 MB/s |
| PCI Express sávok száma | x4 |
| Tanúsítvány | BSMI, CE, FCC, KCC, VCCI minősítések |
| Mélység | 80 mm |
| Szélesség | 22 mm |
| Magasság | 4 mm |
| Súly | 6,6 gramm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS, REACH |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Maximális üzemi hőmérséklet | 70°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.026 kg |
| EAN vonalkód: | 751492650944 |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| Memória típusa: | 3D NAND |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Hardveres titkosítás: | Igen |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| SSD formátum: | M.2 |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| NVMe: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | 256 bites AES |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1500000 óra |
| NVMe verzió: | 1.4 |
| Olvasási sebesség: | 3600 MB/s |
| Írási sebesség: | 3200 MB/s |
| PCI Express sávok száma: | x4 |
| Tanúsítvány: | BSMI, CE, FCC, KCC, VCCI minősítések |
| Mélység: | 80 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Magasság: | 4 mm |
| Súly: | 6,6 gramm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, REACH |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | 70°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

